Фаворит (Бориспіль) – Мирне 0:2 (16.05.2021)
18 травня 2021
Фаворит (Бориспіль) - Мирне 0:2
17:00. 16 травня 2021 року.
м. Бориспіль. "Колос". 280 глядачів
Кубок Бориспільського району.

Останній раз я дивився гру на цьому стадіоні чотири з половиною роки тому, а після того ще пару разів відвідував цей стадіон. І знаєте, він лишається незмінним. Гарний доглянутий газон, чисті трибуни, неповторні навіси над частиною із них.

В кубковій грі жереб звів два вищолігових колективи. За підсумками минулого чемпіонату Фаворит був третім, а Мирне посіло п’яту позицію. Мої симпатії в цій грі були на боці молодих гравців з Борисполя, проте досвід узяв гору над енергією і фізичною витривалістю. Перед грою, коли капітан гостей заповнював протокол гри, я помітив, що він не знає прізвища голкіпера, бо перепитував його. І дійсно, кіпер був наймолодшим гравцем у команді. Треба відзначити, що діяв у рамці він упевнено і зробив пару непоганих сейвів у першому таймі. Натомість гравцям з Мирного в першій половині гри вдалось забити гол – таранний форвард втік від захисників і обіграв голкіпера. Є вірогідність того, що лайнсмен не помітив положення по за грою, але ВАР був відсутній на матчі, тому перевірити так це чи ні не вийде. До речі, з боковими рефами у цій грі не склалося. На гру прийшов лише один, а другого прийшлося шукати по місцю – наскільки я зрозумів, ним став працівник стадіону.

Ще в першому таймі тренери обох команд почали робити заміни, а продовжили це робити у другому таймі. Одні хотіли зрівняти рахунок, інші його втримати. Але що далі ішов час, то примарнішими ставали шанси на порятунок у фаворитівців. Вони збивалися на непідготовлені удари по воротах при яких м’яч летів в молоко. Навіси зі штрафних і кутових теж були в нікуди. А мирні хлопці під завісу гри забили другого гола – прямим ударом зі штрафного. Грубо помилимся голкіпер, адже удар був з метрів сорока, причому м’яч летів майже від бокової лінії. На завершення гри було вилучення за грубу гру і штовханина двох команд у форматі всі-на-всі.

Незважаючи на рахунок, обидві групи підтримки команд залишилися у гарному настрої і розходилися по домівкам обговорюючи перипетії матчу та майбутні звитяги своїх колективів.