Дружба (Мирівка) – Юніор (Макарів) 7:1 (15.05.2021)
17 травня 2021
Дружба (Мирівка) – Юніор (Макарів) 7:1
17:00. 15 травня 2021 року.
м. Кагарлик. "Колос". 195 глядачів
Чемпіонат Київської області. Вища ліга.

Мирівка - це село, що знаходиться у 17 км від Кагарлика, тому свої домашні матчі команда грає у районному центрі, щоправда два попередніх матчі грала аж у Києві, бо кагарлицький стадіон був на ремонті. Із видимих змін я побачив лише нові пластикові сидіння і пофарбовану вхідну браму, а також гарної якості газон! На честь футболу на стадіоні влаштували ціле свято - музика, ведуча, дівчата-барабанщиці. Місцева група активної підтримки, що складалася із юних дівчат і хлопців під керівництвом старшої «колеги» перед матчем розучували кричалки. Ретельна підготовка до гри!

«Юніор» із Макарова – одна з найслабших команд ліги, тому переможець гри був відомий заздалегідь, лишалося питання з яким саме рахунком. Дощ, який напустився з початком гри трохи злякав глядачів, деякі побігли по парасолі та пропустили пару голів своєї команди. А в цілому атмосфера під час матчу була гарна. М’ячі у сітку залітали часто, активні уболівальники час від часу кричали на підтримку своїх хлопців, а на гімн, що лунав на початку гри та по завершенню матчу запалили кольорові дими.

Цікаво, що стадіон знаходиться у міському парку, який був закладений ще у 18-му столітті, а на місці стадіону в свій час розташовувався палац та 748 статуй та бюстів, які були копіями грецьких та римських. Ці скульптури стояли вздовж алей, у палаці, на флігелях. У 1918 році значна частина була вивезена в Німеччину, а частина була знищена разом із палацом. Якраз на місті, де стояв палац, нині розташовується стадіон. Отже пильнуйте за календарями та плануйте подорож до Кагарлика – гарний футбол і дотики до історії забезпечено!