Таврія (Сімферополь) - Метал (Харків) 0:3 (25.04.2021)
28 квітня 2021
Таврія (Сімферополь) - Метал (Харків) 0:3
17:00. 25 квітня 2021 року.
м. Нова Каховка. "Енергія". 450 глядачів
Чемпіонат України. Друга ліга.

Таврія продовжує гастролювати Херсонщиною. Цього разу вона приймала Метал у Новій Каховці. Незважаючи на те, що днем раніше місцева Енергія приймала на цій арені Металург із Запоріжжя, охочих подивитися на гру зібралось чимало. Скучили люди за футболом! Вхід на трибуни був платним – 20 грн базова ціна та 10 пільгова. Кожному бажаючому вручалася кольорова програмка – один листок А4 згорнутий навпіл з інформацією про склади команд та турнірною таблицею.

Фанатів номінальних господарів не було, що досить дивно, адже днем раніше сімферопольці були на грі своїх друзів з Миколаєва у Млинові… Харків’ян прибуло 16 осіб. Вони весь матч підтримували свою команду і після першого голу, який був забитий з пенальті, запалили піро. Стюарти сором’язливо намагалися цьому завадити, а поліція не втручалася. Запал виглядав непогано і трохи пожвавив публіку на трибуні. Поряд зі мною сиділи кузьмичі, які розмірковували чи платять фанатам гроші за те, що вони їздять на матчі. Зійшлися на тому, що їм видають кошти на алкоголь. Пересічні вболівальники - вони такі.

Метал, що на всіх парах мчиться у першу лігу і ось-ось має стати Металістом, впевнено переміг у цій грі, проте це ніяк не засмутило глядачів. У матчі двох «чужих» команд люди прагнули побачити красивий футбол, який і вдалося продемонструвати гравцям.