Стадіон "Олімпійський" (Каховка)
23 квітня 2021
"Олімпійський"
Адреса:пл. Меліораторів, 4, Каховка, Херсонська область.
Відкриття:1980 рік
Попередня назва:"Олімп"
Місць:1600 (пластикові сидіння)
Поле:трав’яне
Освітлення:відсутнє
Табло:просте електронне
Актуальність27.05.2018
Клуби:СК Каховка, ДЮСШ Каховка, Каховка (ветерани)
СК Каховка - Зірка (Кропивницький) 1:0 (24.04.2021)

Починаючи з 90-х років стадіон «Олімпійський» остаточно став головною ареною міста, приймаючи на своєму газоні матчі Другої Ліги України. У першому сезоні в другій лізі «Меліоратор» посів п’яте місце з відставанням на 8 очок від житомирського «Хіміка», який підвищився в класі. У наступному сезоні фінансова незалежність закінчилася, «Меліоратор» був дев’ятим, і на старт сезону 1995/96 вийшов уже як ФК «Каховка». Міського бюджету вистачило лише на половину сезону, і у підсумку команда знялася зі змагань після першого кола. В цілому «Олімпійський» прийняв 59 професійних матчів за участі каховських команд.

Професійна команда зникла, але через деяких час з’явився спонсор «Чумак», який заявив команда у чемпіонат області. Отож «Каховка-Чумак» трощила своїх суперників протягом двох сезонів, але спонсора вистачило лише на 2 сезони і в 2001 році команда змінила назву на «КЗЕЗО» (Каховський завод електрозварювального обладнання).

У 2002 році була подана заявка на участь в аматорській лізі України. Дистанція до фінального турніру було пройдено без проблем. Місцем проведення фінального турніру був обраний саме каховський «Олімпійський». Вісім найкращих команд були поділені на 2 групи і розіграли звання чемпіона. Каховцями були переможені «Факел-ГПЗ» із Варви і запорізький «ЗАЛК». У фінальній групі була переможена «Європа» з Прилук 2:0, і вже у матчі, який нічого не вирішував, була нічия з миколаївським «Водником». В наступному чемпіонаті 2003 року було срібло, а в 2004 році знову золоті медалі.

У 2004 році було подано заявку на Кубок регіонів УЄФА. Перший раунд було вирішено провести в Каховці. Для гідного прийому гостей з Грузії, Білорусі і Молдови проведено косметичну реконструкцію стадіону "Олімпійський", встановлено індивідуальні пластикові сидіння та нове електронне табло. Як розповідають місцеві вболівальники, за один день до турніру ще не були встановлені стільці на трибунах. Їх встановили усього за одну ніч. Проте це не завадило провести шість міжнародних зустрічей, в яких переможцем вийшла місцева команда.

Після цього величезного успіху спонсор втратив інтерес до команди. Клуб став муніципальним і починає називатися СК «Каховка». Понині «Олімпійський» приймає домашні матчі за участю команди в чемпіонаті України серед аматорів та чемпіонаті Херсонській області. Також стадіон неодноразово приймав різноманітні регіональні фінали.