Лівий Берег (Київ) – УТК (Уманський район) 4:0 (11.04.2021)
21 квітня 2021
Лівий Берег (Київ) – УТК (Уманський район) 4:0
14:00. 11 квітня 2021 року.
м. Київ. "Лівий Берег". 18 глядачів
Товариська гра.

Команда УТК, яка вже десять років успішно грає у чемпіонаті своєї області приїхала на екзамен до столичного клубу, який хоч і не має історії, проте уже отримав свій стадіон і потроху розбудовує інфраструктуру. Команди грали у динамічний і стрімкий футбол, проте різниця в класів була відчутною, і фінальний рахунок на табло в повній мірі відповідає тим подіям, що вирували на полі.

Вхід на гру був вільний, але глядацького інтересу поєдинок не викликав. Пару десятків відвідувачів, близьких до приймаючого клубу і офіційні особи команд – ось люди яким був цікавий матч. Але від того є і свої плюси – можна спокійно спостерігати за грою, займати зручне місце для перегляду або ж фотографуванні.

Не можна не відмітити, що у перерві матчу я розвіртуалився з відомим навколо футбольним діячем з Черкащини, автором друкованих щорічників про Черкаський футбол, головним діджиталізатором Уманського футболу, членом колективу УТК Ігорем Соболенком. Трохи поспілкувалися про життя-буття, обмінялися інформацією про творчі плани майбутнього, поставили свої автографи на творчих здобутки минулого.

Деталі гри описувати не буду, а от стадіон вартий окремого матеріалу, який згодом очікуйте на нашому сайті.