Єдність (Велика Снітинка) - Регіон (Фастіввець/Клехівка) 3:1 (10.04.2021)
Динамо (Фастів) - Денгофф (Денихівка) 1:5
17:00. 10 квітня 2021 року.
с. Велика Снітинка. "Велика Снітинка". 59 глядачів
Кубок Фастівського району.

Районі змагання – самі романтичні і душевні, бо зайвих людей на таких матчах як правило немає як серед глядачів, так і серед гравців. Багато учасників змагань знають один одного не один рік. Так було і цього разу в передмісті Фастова. Місцеві діди, молодь, мами з дітьми – все село зібралося на стадіоні – отже це подія дня! Стадіон – звичайний, з неідеальними газонами, лавами та вкопаними наполовину шинами та вже не молодими високими тополями.

Матч кубковий, отже будь яка помилка може призвести до того, що команда залишить турнір. Після першого тайму була нічия 1:1, що було досить несподіваним результатом, адже господарі виглядали потужніше, більше володіли м’ячем, тиснули на ворота своїх опонентів. Цікавий факт – за кожну з команд грало по юніору, хлопці 14-15 років. Вони протистояли один-одному на фланзі і виглядали значно меншими порівняно з габаритними дорослими гравцями.

Судив матч лише рефері в полі, а лайнсменами були представники граючих команд. При чому в одного з них не було прапорця, замість нього лінійний суддя використовував одяг червоного кольору. Господарям все не вдавалося забити гол і зняти напругу аж до кінця другого тайму, тому матч проходив напружено, гравці переживали, лайка звучала на полі. Але в останню десятихвилинку м’яч таки двічі залетів у сітку. Отже заслужена перемога місцевої Єдності, яка крокує далі за кубком.