Динамо (Фастів) - Денгофф (Денихівка) 1:5 (10.04.2021)
Динамо (Фастів) - Денгофф (Денихівка) 1:5
15:00. 10 квітня 2021 року.
м. Фастів. "Рефрижератор". 66 глядачів
Чемпіонат Київської області. Вища ліга.

Динамо з Фастова зазвичай грає свої домашні матчі на стадіоні Машинобудівник, тому коли гру поставили на фастівський Рефрижератор, рішення їхати чи не їхати уже не стояло. Треба пробивати це мальовничій стадіон! Компанія, як і годиться, знайшлася швидко.

Стадіон знаходиться біля залізничних колій, за одними з воріт видніється металева водонапірна башта. Трибуна лише одна з дерев’яними лавами. Також є адміністративна будівля, де перевдягаються гравці та розміщена суддівська кімната. Паркан довкола старенький, багато бетонних конструкцій уже з корозією. Газон далеко не ідеальний, проте натуральний. На території знаходяться каркаси старих споруд, які додають трохи антуражу та атмосферності.

Оскільки гра проходила без глядачів, то на трибуні знаходитися було не можна. Глядачі розмістилися за межами трибуни. Деякі стояли, деякі сиділи на пеньках або парапетах. Компанія молоді принесла столик, щоб там розмістити свої наїдки. Ми в свою чергу зайняли стратегічно-вигідне місце, де було гарно дивитися на гру, а також смажити сосиски, які ми придбали прямо в магазині біля стадіону, в ньому ж зачепили напої та інші закуски.

З початком матчу ми зробили коло пошани навколо арени і приступили до приготування обіду. Легкий дим від вугілля розвіювався над нашою грядкою до кінця першого тайму. А другий тайм пройшов під смакування сосисками та запивання їх пивом. Тим часом на полі було теж цікаво. Перший тайм закінчився перемогою більш маститих гостей 0:2. А в другому гості забили ще три голи, натомість Динамо відзначилося лише раз. Великий проте справедливий рахунок.