Стадіон "Скіф" (Чаплинка)
19 квітня 2021
"Освіта"
Адреса:вул.Паркова 38, Чаплинка, Херсонська область.
Місць:2500 (1056 пластикових сидінь)
Поле:трав’яне
Освітлення:відсутнє
Табло:відсутнє
Актуальність04.04.2021
Клуби:Галант (Чаплинка), Скіф (Чаплинка)
Скіф (Чаплинка) - Асканійське (Тавричанка) 3:6 (0...

Усього лише в якихось 17 км від межі АР Крим розташований колишній районний центр Чаплинка, до якого потрібно обов’язково зазирнути з метою відвідування місцевого стадіону "Скіф".

Затишний стадіон розташований в самому центрі населеного пункту, де при вході тебе зустрічають помпезні ялинки і місцевий бар. "Скіф" по суті є спорткомплексом, оскільки крім головного футбольного поля з чотирма трибунами місткістю 2500 глядачів тут є два міні-футбольних майданчика, скейтпарк та безліч турніків. Головний стадіон Чаплинки пару років тому зазнав часткової реконструкції.

Дві трибуни біля адмінбудівлі були вкриті пластиковими сидіннями на 1056 глядачів. Дві протилежні трибуни досі залишаються в первозданномусвигляді, на них вже майже не залишилося дерев’яних лавок, але це не заважає місцевим уболівальникам заповнювати трибуни рідного стадіону. Варто відзначити, що трибуни розташовані впритул до приватних володінь та городів. Так уболівальники волею не волею знайомляться з побутом місцевих жителів та змістом їх городів.

Родзинка стадіону - це старовинна водонапірна вежа, яка зозташована неподалік від "Скіфу", побачити її можна з будь-якого куточка арени.