Зелений Бір – Калинівка 7:8 (10.04.2021)
19 квітня 2021
Зелений Бір – Калинівка 7:8
13:00. 10 квітня 2021 року.
с. Іванковичі. Центральний. 12 глядачів
Товариська гра.

Перше, що кинулося в очі при підході до майданчику, це те, що він нестандартного розміру – вузький. Від мітки кутового прапорця до меж штрафного майданчика – лічені сантиметри. А в цілому поле нове, штучний газон гарний, огорода і ворота нові, а пару рядів пластикових сидінь легко розмістили учасників матчу та усіх бажаючих глядачів.

Обидві команди грають у чемпіонаті Васильківського району, і вирішили розім’ятися напередодні сезону, зігравши двосторонку. У номінальних господарів не було голкіпера, тому у першому таймі в рамці стояв польовий гравець, який напропускав купу голів, в другому таймі його більш вдало замінив партнер по команді. «Зелені» гравці були одягнуті хто у що – футболки Карпат, шорти Севастополя. «Червоні» теж не мали форми на всіх. Романтика нижчолігових команд… Дуже колоритно виглядав головний рефері. Чолов’яга з явно зайвою вагою неквапливо бороздив поле, йому допомагали два лайнсмена які чомусь розташовувалися по один бік поля. Роль бокових рефері виконували представники команд, тому нарікання на їх роботу були чималі. Особливо у фіксуванні положення поза грою.

В перерві гравці, як і реф, перекурили. Цигарки пішли на користь «калиновим». Гравці червоних зібрали волю в кулак і відквитали відставання в рахунку. На останніх секундах Зелений Бір отримав право на пенальті. Здавалось би переграти польового гравця у воротах не складе проблем нападнику, проте голкіпер потягнув удар з точки і зберіг перемогу для своєї команди. Після матчу почався третій тайм з пивом і розмовами про вічне, щоправда деякі учасники матчу почали причащатися пивом ще до завершення гри. Не відмовив собі в такому задоволенні і один із лайнсменів!