Скіф (Чаплинка) - Асканійське (Тавричанка) 3:6 (04.04.2021)
Скіф (Чаплинка) - Асканійське (Тавричанка) 3:6
14:00. 4 квітня 2021 року.
смт. Чаплинка. "Освіта". 120 глядачів
Кубок Ліги Приазов’я.

Виїжджав рано вранці з дому, коли за вікном був сильний дощ. При пересадці в Херсоні дощ тільки посилився, і в голові все голосніше звучала думка про те, що матч може не відбутися. Але в такій привабливій для мене Чаплинці дуже рідко проходять матчі обласного значення, а це значить, що, не дивлячись на погоду, я зважився їхати.

Приїхавши на місце, я прогулявся по Чаплинці, і попри дощову погоду, центр мене зачепив. А саме величезні блакитні ялинки, якими засаджено весь центр. Зазирнувши на стадіон і переконавшись, що матч таки відбудеться, я з спокійною душею пішов в центральний заклад Чаплинки. Ним виявився футбольний бар, де при вході висіла афіша про майбутній матч. Усередині все оформлено на футбольну тематику, а на барній стійці висіла ще одна афіша та безліч нагород місцевих футболістів. Щільно пообідавши, я повернувся на стадіон чітко до початку матчу.

З першого погляду стало зрозуміло, що футбол у місцевих користується попитом. Навіть не важаючи на дощову і прохолодну погоду, на стадіон прийшло більше ста глядачів. Приїхали і виїзні вболівальники, які розділилися на два табори. Молода частина тавричанців розташувалася на старій трибуні. Накривши там пристойний стіл, вони весь матч активно підтримували своїх. Вікова частина приїхала на автобусі з футболістами та розташувалася недалеко від свого засобу пересування.

Вже на перших хвилинах футболісти Асканійського забили швидкий гол. Поки я робив коло пошани по стадіону, мене запримітили місцеві уболівальники, які попросили їх сфотографувати. За теплою та захоплюючою бесідою я «провтикав» як гості забили другий м’яч. Щоб не пропускати більше голів, я розпрощався з місцевими і відправився на протилежну трибуну. І в цей момент футболісти отримують право на пенальті та з упевненістю його реалізують. Але не довго раділи місцеві вболівальники, адже після прострілу з флангу та удару головою футболісти Асканійського забивають третій гол. Склалося враження, що воротар Чаплинки не особливо й хотів стрибати за м’ячем. Далі футболісти Скіфа двічі мали шанс на те щоб скоротити рахунок у матчі, але воротар гостей зловив кураж. Чого не скажеш про воротаря господарів, який знову налажав у моменті, коли під час удару в упор він спробував безглуздо відбити м’яч ногами - 1:4. У наступній атаці знову удар низом і п’ятий м’яч пролітає «крізь» голкіпера. До кінця першого тайму команди встигли обмінятися результативними ударами. У другому таймі команди ще раз обмінялися голами, на тому й розійшлися. Варто відзначити приїжджих вболівальників, які вигукували своїм футболістам «ви чого розслабилися, ми приїхали за 100 км не для того щоб дивитися як ви по полю ходите».

Вирушаючи додому, я був радий що не відмінив своїх початкових планів через погану погоду, отримавши від цього масу задоволення і нових емоцій. І все це всупереч жорсткому локдауну в моєму рідному місті.