Альянс (Бровари) – Партизан (Кодра) 1:3 (04.04.2021)
06 квітня 2021
Альянс (Бровари) – Партизан (Кодра) 1:3
15:00. 4 квітня 2021 року.
м. Бровари. Парк Перемоги. 58 глядачів
Чемпіонат Київської області. Перша ліга.

Весна потроху відновлює обласні чемпіонати, одною з перших стартувала і Київщина. Традиційні дві ліги з купою нових команд. Є новачки, є ті, що перестрибнули першу лігу і одразу потрапили у вищу. Одним словом - «все як ми любим».

Партизанська Кодра - клуб який грав минулого року у чемпіонаті Макарівського району. Його очолює відомий у минулому гравець, а нині тренер, полтавець Сергій Коновалов. Цікавий факт, спостерігачем арбітражу в матчі був Олександр Єжаков, який у свій час довго працював дитячим тренером у Полтаві, та виховав низку професійних гравців.

Глядачів на стадіон не пускали, проте були і ті, кому «положено» дивитися матч на трибунах, тому майже усі люди розрашувалися уздовж периметра сітки, що загорожувала майданчик. Краще так, ніж ніяк. Поле, яке з натяжкою можна назвати стадіоном, у гарному стані – новеньке, аж виблискує на сонці.

Гра була живою, гравці теж скучили за справжніми турнірними баталіями. Особливо динамічним видався перший тайм. В другому гості трохи більше грали по рахунку, і довели свою перевагу в майстерності.