Прогрес (Крюківщина) - Альтіс (Копилів) 2:4 (03.04.2021)
03 квітня 2021
Прогрес (Крюківщина) - Альтіс (Копилів) 2:4
12:30. 3 квітня 2021 року.
с. Шпитьки. "Колос". 7 глядачів
Меморіал Чанових.

Перехворівши всім відомою заразою, вертаюсь до копанкомандрівного життя. Погода нарешті тішить першим весняним теплом. Пристолична копанка тим не менш поки не готова перейти на природно-зелені галявини, тож обираю Шпитьки, де я, як не дивно, досі не побував.

Спершу заскочив на стадіон "Економіст". Ліга Стадіонів України спонукає повертатись на приємні мені стадіони, а тут я не був уже шість з половиною років. Стадіон дуже приємний: одна з трибун має гарненькі дерев’яні лави, на головній же встановлено старі сидіння з «Олімпійського». Ранкові бігуни вже розпочали спортивну суботу. Я ж обійшов навколо поля та освіжив світлини для майбутньої розповіді про арену. По тосм сідаю в маршрутку та дістаюся Шпитьків.

Місцевий стадіон хоч і зі штучним полем, але має гарне розташування у парку. Пташки щебечуть, вітаючи весну, сонце освітлює вражені омелою дерева. Милий весняний день!

Гра не місцевих команд зібрала окрім мене аж шістьох глядачів. Вони терпляче відсиділи усю гру, отож певно були родичами чи знайомими когось із копачів. Матч видався досить видовищним. На швидкий гол Прогресу номінальні гості ще до перерви відповіли більш ніж достатньої для перемоги кількістю влучних пострілів. Як не пнулися гравці Прогресу, але з їхнім умінням втілювати створені можливості у забиті м’ячі відігратись жодних шансів вони не мали.
Після гри оглядаю місцеву пам’ятку – водонапірну вежу Терещенків, сідаю на зворотній автобус та ще, перед тим як завершить цей чудовий день, відвідую на Святошині нещодавно оновлений стадіон «Темп», де не бував ще довше ніж на «Економісті».