Стадіон "Цукровик" (Городище)
31 березня 2021
"Цукровик"
Адреса:вул. Покровська. Городище. Черкаська область.
Місць:200 (дерев’яні лави)
Поле:трав’яне
Освітлення:відсутнє
Табло:відсутнє
Актуальність21.03.2021

Історія футбольної команди “Цукровик” бере свій лік з далекого 1947 року. Команда була створена при місцевому цукрозаводі. У ті роки футбол був чи не єдиною відрадою для людей. То був сплеск емоцій, засіб зняти стрес і покращити настрій. Футбол дарував радість і гравцям, і уболівальникам.

Недалеко від заводу біля будинку культури та атмосферного палацу спорту був побудований стадіон. На той час він міг вмістити близько півтисячі вболівальників.

За шість десятиліть свого існування “Цукровик” переживав злети й падіння. Були часи, коли бажаючих подивитися захоплюючу гру було так багато, що потрапити на стадіон можна було тільки придбавши квиток у касі. Команда ставала переможцем районних змагань, відстоювала честь міста на обласному рівні. У вісімдесятих роках грали у першій лізі обласної першості, на початку дев’яностих брали участь в загальноукраїнських турнірах.

У 2005 році перезавантажилось життя на стадіоні мікрорайону колишнього цукрокомбінату у Городищі. Щоразу все більше глядачів приходять повболівати за місцеву команду ФК “Цукровик”. Для багатьох жителів міста клуб став близьким по духу. У ті роки команда грала у чемпіонатах області та району. Але у 2013 через складне економічне становище, Цукровик знявся з районних змаганнь. І наразі не відомо, чи копає хтось м’яча на галявині колись славетного стадіону цукрового заводу.

Стадіон потроху занепадає, як і весь заводський район. Замість трьох трибун, до наших днів дожила всього одна (і це завдяки недавній реконструкції). Адміністративна будівля як і палац
спорту потроху развалюються та вимагає термінової реконструкції. Проте стадіон хоч зараз міг би приймати матчі чемпіонату района і можливо саме це б дало поштовх для нового життя не такого вже і молодого стадіону.