Атлет (Київ) - Легія (Київ) 1:1 (4:1 пен.) (20.03.2021)
24 березня 2021
Атлет (Київ -Легія (Київ) 1:1 (4:1 пен.)
18:00. 20 березня 2021 року.
м. Київ. "Атлет". 54 глядачі
Кубок Володимира Мунтяна. Фінал.

Зимові турніри плавно перетікають у весняні, аж до поки не потеплішає, птахи не повернуться з теплих країв, трава не зазеленіє, а команди не повернуться до регулярних чемпіонатів, не зважаючи на пандемійні настрої футбольних можновладців. Фінал кубку Мунтяна припав на вечір суботи, тож відвідати його сам Бог велів! Щоправда глядачів не пускали, бажаючим дивитися гру прийшлося купчитися за парканом та видиратися на гаражі, що стоять поряд. Але прозора сітка дозволила усім любителям футболу переглянути гру.

Обидві команди мені добре знайомі, в свій час я бував на різних матчах за їх участю, та і стадіон теж не новий. Щоправда з мого останнього візиту уже пройшло трохи часу, за який з’явилися трибуни за одними із воріт – підготовка до професійного футболу триває. Наразі Атлет виступає у аматорському чемпіонаті України (4-й рівень) та йде в середині турнірної таблиці своєї групи. Натомість Легія грає у вищій лізі чемпіонату Києва (9-й рівень). Отже номінально між командами п’ять щаблів футбольних ліг, а по факту вони плюс-мінус рівні за силою. Це все що вам необхідно знати про організацію футбольних ліг в Україні.

На полі в першому таймі перевагою володіли гравці Атлету, які і забили гол ще до перерви. Але після відпочинку гра змінилася. Легія возила своїх суперників і забила гол у відповідь. Цікавий момент стався після того, як одного з гравців замінили наприкінці гри. Йдучи в роздягальню повз мене я поцікавився чи у разі нічийного результату будуть одразу пенальті чи регламентом передбачений овертайм – гравець не знав цю інформацію. І не дивно, адже висвітлення подій турніру міською федерацією, як і інших турнірів, які проводяться під їх дахом, не витримує ніякої критики.

Основний час матчу завершився внічию, а по пенальті атлети перестріляли легіоністів і здобули кубок у свою колекцію трофеїв. Офіційна частина турніру завершилася врученням головного трофею, а також врученням індивідуальних нагород кращим гравцям змагань. Черговий зимово-березневий кубок завершився, регулярний сезон наступає!