Дирдин (Городищенський р-н) – Шевченків Край (Городище) 2:4 (21.03.2021)
Дирдин (Городищенський р-н) – Шевченків Край (Городище) 2:4
12:00. 21 березня 2021 року.
м. Корсунь-Шевченківський. "Колос". 63 глядачі
Меморіал В’ячеслава Першина.

Раніше мені не доводилося бувати у Корсуні, аж от видалась класна нагода – міні-турнір, що грають по вихіднім локальні команди. Місто старовинне, з історією, яку дбайливо оберігають. Щоправда стадіон далеко від центральної частини, що не часто зустрінеш у районних центрах.

Ще до поїздки мене трохи бентежив штучний газон, адже «реформатори» як правило ламають усе старе на стадіоні, і замінюють на нове не найвищої якості. Проте схоже, що місцевий стадіон Колос лиха доля оминула. Штучний газон, який постелили замість натурального у гарній якості, прапорці на щоглах прославляють Україну і УЄФА. Одна трибуна максимально збережена такою, як завіщав творець – земляний вал, в який вбиті бетонні палі, до яких кріпляться дерев’яні лави. Дуже проста і зручна трибуна! Інша менш гарна та функціональна. Пластикові сидіння синього і зеленого кольорів не витримують жодної критики. Просте влучання м’яча призводить до того, що пластик просто зривається і таких вибитись сідал – повно. Але манія «індивідуальних пластикових сидінь» продовжується, мабуть комусь це вигідно…

У звітному матчі зустрічалися добре відомі один одному команди, географічні сусіди. Приємно, що на трибунах були не лише сторонні глядачі, а і активні вболівальники – родичі та земляки, які не давали сумувати ані мені, ані арбітрам. Перший тайм приніс лише один гол, проте другий був багатий на події. Причому гравці з Городища забили два голи уже на останніх хвилинах гри, коли уже довгий час на табло (яке, до речі, працювало) горів нічийний рахунок 2-2. В цілому гра не була грубою, проте віковому лікарю раз-по-раз приходилося надавати допомогу гравцям, що опинялися на газоні. Не давав сумувати і місцевий песик, який періодично вибігав на трибуну і проходився рядами у пошуках глядачів з їжею.

На грі була присутня команда Валентина Щербачова, яка готує матеріал про турнір, отже скоро дізнаємося про нього більше із екрану телевізора!