Стадіон "Машинобудівник" ім. Віталія Качановського (Фастів)
18 березня 2021
"Машинобудівник" ім. Віталія Качановського
Адреса:вулиця Тараса Шевченка, 27, Фастів, Київська область.
Місць:3000 (дерев’яні лави)
Поле:трав’яне
Освітлення:відсутнє
Табло:відсутнє
Актуальність14.03.2021

Стадіон названий на честь Віталія Качановського, відомого боксера, чемпіона Європи та СРСР, уродженця Фастова. На вході до стадіону розміщується меморіальна табличка з інформацією про цього видатного спортсмена.

Стадіон має адміністративну будівлю, яка є єдиним цілим з великою шикарною трибуною. Пофарбовані у патріотичні кольори дерев’яні лав, які вціліли, є великою рідкістю натепер. Маю надію, що пластик не добереться до цього стадіону ще довгі-довгі роки. У вікнах будівлі стоять нагороди і кубки – такий собі трибунний музей. Натуральний газон як на таку пору року виглядає нормально, проте розмітки немає.
Подекуди цегляна кладка трибуни виглядає не ідеально, штукатурка лущиться, опади підточують цілісність конструкції, проте такий стан аж ніяк не псує вигляд стадіону – навпаки, додає йому додаткового шарму. Не забувають про спорт і місцеві можновладці - періодично із міського бюджету виділяють кошти на розвиток комплексу, наприклад минулого року побудували новий дитячий спортивний майданчик, який можна бачити на фотці арени з коптера. На стадіоні постійно тусується молодь, але не займається спортом, а відпочиває на трибунах, спілкується або їсть снеки, запиваючи напоями.

П’ять років тому я був на матчі кубку області на цьому стадіоні і на сьогодні він виглядає майже так само, як і тоді. Щодо ігор професійних команд, то у сезоні 2005-2006 років бориспільській Борисфен в рамках Першої ліги провів тут один матч із кам’янською Сталлю.