Меркурій (Київ) – КОДЮСШ-U17(Щасливе) 2:1 (14.03.2021)
Меркурій (Київ)– КОДЮСШ-U17(Щасливе) 2:1
10:30. 14 березня 2021 року.
м. Вишневе. Центральний. 35 глядачів
Меморіал Кирсанова.

Ранковий недільний матч у Вишневому виявився гарною знахідкою для нашої компанії. Собака швидко і без заторів доставила нас до місця призначення – слава громадському електротранспорту! Обидві команди для мене нові, раніше не доводилося спостерігати за їх грою. Здивували гравці ну дуже молодого віку, особливо номінальні гості. Ранкова погода була хоч і не прохолодною, проте було похмуро. Ще й команди не квапилися забивати голи у першому таймі –тримали інтригу. В перерві ми мотнулися в магазин за наїдками і ледь встигли повернутися щоб застати гол – з пенальті відзначився капітан Меркурію. Щоправда пробив не дуже гарно, голкіпер вгадав напрям польоту м’яча, проте від його рукавичок той залетів у сітку. Забігаючи наперед скажу, що згодом другий пенальті відбувся за схожим сценарієм, але цього разу голкіпер впорався з ударом у той самий кут воріт. Щоправда під час другого пенальті рахунок уже був 2:1, обмінялись голами гравці обох команд.

Перший тайм я понарізав кола стадіоном, пофографував та роздивився гру та споруду з різних ракурсів, а у таймі другому уже був на трибуні, смакуючи малиновий чай та канапки з магазину. Глядачів на грі було не багато, деякі добродії спостерігали за матчем, стоячи та сидячи на лавах за парканом – одним словом, не порушували медичні протоколи!

На другий тайм у складах обох команд з’явилися нові гравці, але незважаючи на це матч завершився перемогою більш фартових гравців Меркурію, щоправда їх тренеру то не заважало горлалини що є сили на гравців протягом усієї гри. А може то він так грівся – як знати?!