Стадіон "Колос" (Кобеляки)
27 лютого 2021
"Колос"
Адреса:вул. Пушкіна, 7а, Кобеляки.
Місць:4000 (пластикові сидіння та дерев’яні лави)
Поле:трав’яне
Освітлення:відсутнє
Табло:відсутнє
Відкриття:невідомо
Клуби:Колос (Кобеляки)
Актуальність02.09.2018

Кобеляцький «Колос» - це душевний стадіон із багатьма цікавинками для любителів копанки нижчих ліг. Стадіон зустрічає глядачів метеалевими воротами з олімпійським гербом, назвою стадіону, що височіє над ними та дерев’яним зеленим парканом із яскравими ромбами з літерою «К». Всі ці атрибути свіжо пофарбовані, що не може не тішити. Також приємно бачити афішу найближчою гри.

Сам стадіон відповідає очікуванням. Дерев’яні лави у гарному стані, так само пофарбовані у різні кольори. Два центральні сектори обладнані пластиковими сидіннями, імовірно списаними з головної обласної арени. Але є й неповторні «родзинки» - це металеві щити з ілюстраціями різних видів спорту від важкої атлетики до власне копаного м’яча. А посередині східної трибуни на головному стенді зображено герб місцевого спортивного товариства «Колос». Адміністративна напевно змінила свій зовнішній вигляд та нині виглядає наче фортеця.

Стадіон слугує домівкою для місцевого «Колоса», який представляє Кобеляки на обласному рівні. Варто відзначити, що на сайті спортивного товариства ( fst-kolos.pl.ua ) є інформація і про матчі районного рівня, отож знайти тут гру не має скласти труднощів.