Кудрівка (Ірпінь) - Полісся (Ставки) 2:2 (21.02.2021)
23 лютого 2021
Кудрівка (Ірпінь) - Полісся (Ставки) 2:2
16:00. 21 лютого 2021 року.
с. Софіївська Борщагівка. НТБ "Колос". 4 глядачі
Меморіал Щанова.

На вихідних дізнався що воно за міфічний звір НТБ Колос, адже ніякої інформації в мережі про цей стадіон поки немає. За гучною назвою НТБ Колос ховається жалюгідне штучне поле, на якому було повно калюж від снігу, що тане. Жодної лавки для гравців та учасників гри, вже не кажучи про навіси. Роздягальні - це вагончики, що стоять пообіч бровки поля. Але найголовніше - відстань від ліній, що обмежують майданчик до огорожі - пів метра. Отже вкинути нормально аут, подати кутовий або дограти епізод просто немає можливості - ти упираєшся в огорожу. Бокові арбітри теж бігають по полю, бо за лінією для них просто немає місця. Все б нічого, аби не прикрий епізод, що стався наприкінці першого тайму. В боротьбі за м’яч зіштовхнулися двоє гравців, один з котрих впав за межі поля і влетів головою в металевий стовпчик, до якого кріпиться загороджувальна сітка. Дзвін від удару я почув, стоячи на протилежній частині майданчика. На поле вибігла медсестра, над травмованим хлопцем скупчились гравці. Арбітр з переляку видав пряму червону картку гравцю Кудрівки, хоча епізод не тягнув і на жовту, адже не було ні грубощів, ні навмисних дій, просто футболіст став жертвою кепського поля та невідповідності його змаганням. Під час гри схожі епізоди ставалися не раз, проте гравці вилітали в сітку, а не в металеві стовпці.

Що до гри, то вона почалася стрімко. Вже на перших хвилинах матчу гравці Кудрівки забили два м’ячі, один із яких стався після помилки голкіпера. Нормальну гру демонструвати заважали калюжі, в яких постійно застрягав м’яч. Футболістам приходилося часто грати по верху, або ж просто підкидати кулястого, щоб він хоч якось рухався вперед. Під кінець тайму настала черга помилятися голкіпера Кудрівки. Він не зумів приборкати м’яча з першого разу, який впав у калюжу, а найспритнішими виявились нападники номінальних гостей. І ще до перерви Полісся заштовхало другий гол, зрівнявши рахунок.

По перерві тренери обох команд випустили багато нових гравців, які ще якийсь час призвичаювались до поля, а вже потім намагалися щось з цим вдіяти. Тим часом, швидка, яка їхала добрі пів години трохи постоявши біля поля розвернулася і поїхала, за нею в погоню кинулася автівка когось із учасників матчу, карету швидкої наздогнали і повернули до поля. Цирк. Матч так і завершився внічию, хоча господарі були набагато сильніше, ніж гості, але фактор поля зіграв свою роль.

Підсумовуючи, хочеться сказати, що НТБ Колос потрапляє у список стадіонів, на які за жодних обставин не хочеться повертатись. А завгоспу цієї арени порада - замотайте металеві стовпи паралоном, тканиною, задуйте піною або ще чимось м’яким. Нам потрібні здорові гравці!