ФК ім. В.З. Тура (Татарбунарський р-н) - Зоря 2:2 (24.10.2020)
17 лютого 2021
ФК ім. В.З. Тура (Татарбунарський р-н) - Зоря 2:2
15:30. 24 жовтня 2020 року.
смт. Овідіополь. "Дністер" ім. Віктора Дукова. 27 глядачів
Чемпіонат Одеської області. Вища ліга.

Дійшовши до розвилки, я відразу ж стопнув стару раздовбану четвірку, чий водій люб’язно підкинув мене до найближчого населеного пункту - Надлиманського. Ще й підказав, що скоро буде автобус на Овідіополь. Успішно вписавшись в автобус, ми помчали уздовж Карагвольскої затоки, де уздовж дороги розташовувалися села, які настільки розтягнулися вздовж берега, що плавно з’єднуються один з одним.

Під час фотосесії стадіону "Дністер" мене запримітив місцевий агроном, який доглядає за футбольним газоном та і всім стадіоном. Поговоривши з ним про життя, я показав йому нашу книгу про стадіони. Чоловік в свою чергу розповів про нелегкі часи для овідіопольського футболу. А також про те, що вже знайомий з граундхоперами. Раніше стадіон імені Дюкова
відвідував ютюбер і автор каналу "Очима одеського фаната".

У зв’язку з тим, що в Татарбунарах йде реконструкція стадіону, матч вирішили провести на нейтральному полі в Овідіополі.

Номінальних господарів приїхало підтримати близько десяти чоловік, які купчасто розташувалися на одній з трибун. Перебуваючи поруч з ними, можна було почути незрозумілу мову, ніби слухаєш пресуху Луческу. Недалеко від них розташувалася компанія молодих дівчат та хлопців, які приїхали підтримати свою команду з усім відомого села Зоря.

На початку матчу футболісти трохи потравили лайнсмена, щоб той прибрав фотографа (мене), бо я їх бентежив під час гри. Але щойно жарти розвіялися, а гра набрала обертів, на полі були чутні крики незрозумілою мовою і тільки мати були чітко зрозумілі, тому що лаялися гравці російською.

В одній з атак голкіпер господарів помилився на виході впустивши м’яч, чим неодмінно скористався нападник Зорі. Але недовго сумували гравці Татарбунар, створивши разючу контратаку, в якій вони зрівняли рахунок.

У другому таймі зовсім юний півзахисник Зорі віддав пас у розріз, вивівши свого нападника один на один. Той не схибив - 1:2. Господарі притиснули Зорю до своїх воріт, воротар гостей тягнув як міг, три сейви поспіль. Дівчата на трибунах пищали від щастя, але з четвертого разу його все таки пробили - 2:2.

У порівнянні з ранковим матчем, де трибуни були заповнені майже під зав’язку, цей матч виглядав дуже сумним. Порожній стадіон, пару десятків вболівальників, і тільки час від часу верещать на трибунах дівчата. Атмосфера на нулі.