Бордо (Хорол) - Харчовик (Заводське) 0:3 (07.02.2021)
10 лютого 2021
Бордо (Хорол) - Харчовик (Заводське) 0:3
11:00. 7 лютого 2021 року.
м. Миргород. "Старт" (запасне поле). 28 глядачів
Кубок Пожечевського.

Зимові турніри - це завжди сюрпризи і несподіванки. То сніга нападало, то команди передумали грати, то функціонери забули повідомити про зміну часу і місця проведення змагань.

Прочитав в інтернеті, що стадіон Старт у Миргороді реконструювали і саме там будуть проводитися матчі зимового кубку Пожечевського. Як виявилося, біля Старту побудували запасне штучне поле, де і граються матчі взимку. Згідно з регламентом у суботу мало відбутися два матчі. Об 11-й та о 14-й годині. Натомість був зіграний лише один, ще й зі зміненим анонсованим часом початку. Українська класика!

Проте гра була доволі симпотною. Температура мінус 16 градусів не давала можливості гравцям відпочивати. На 22 футболісти і трьох суддів знайшлась лише одна людина, яка бігала без шапки. Всі інші буди в головних уборах, та добре накутані. Хорольці грали в сірому, а заводівці в червоному. Номінальні гості мали більше шансів для взяття воріт у першому таймі, але змогли відзначитися лише з пенальті. Гравці Бордо багато шансів не створили, а ті що створили - змарнували. Прикрі промахи призводили до перепалок між гравцями, які аж ніяк не допомагали налаштувати гру. В другому таймі гравці Харчовика забили ще двічі. При чому останній гол теж провели з пенальті. Відзначився наймолодший гравець команди,років 15-ти, який вийшов на заміну. Після матчу учасники змагань попрямували у роздягальню - грітися теплим чаєм, приймати душ та відпочивати. А наша компанія теж попрямувала в бік теплої місцини з каміном та смачними наїдками. Сезон відкрито!