Кристал Ю 19 - Динамо ГУНП (Херсон) 1:4 (19.12.2020)
13 січня 2021
Кристал Ю 19 - Динамо ГУНП (Херсон) 1:4
12:00. 19 грудня 2020 року.
м. Херсон. Школа №47. 70 глядачів
Зимовий чемпіонат Херсонської області.

Мій останній хопінг в 2020 році припав на День Святого Миколая. В цей сирий і туманний день я відправився в сусіднє місто Херсон, щоб подивитися битву за перше місце в зимовій першості Херсонської області. На новенькому стадіоні 47 школи молодь Кристала приймала Динамо з Херсона. Навіть у таку прохолодну та вологу погоду на матчі зібралося близько 70 глядачів.

Не обділили увагою даний матч і ультрас Кристала, п’ятнадцять носів підліткової зовнішності прийшли підтримати підростаюче покоління свого рідного клубу. Розмістилися активні вболівальники на протилежному боці від єдиної трибуни, розвісивши на відгороджувальній сітці чотири банера і текстовик АСАВ 1312, присвячений сьогоднішньому супернику. Це посилання на полотнище, хлопці на швидку руку малювали перед самим початком матчу. Кавуни активно підтримували свою команду, звучали заряди "на славу" доблесної поліції, палили дими та бавилися піротехникою.

Перед матчем мені здавалося, що молодняк Кристала в одну хвіртку винесе команду копів, в якій вже багато вікових і габаритних гравців. Але не все тяк сталося як гадалося. В середині першого тайму після проходу по флангу і навісу в штрафну, динаміки відкривають рахунок. Далі поліціянти на досвіді контролювали гру до такої міри, що тренер Динамо кричав на свого кіпера "Тобі що нудно?". Другий гол у ворота Кристала влетів під копірку першого, подача з флангу і пронизливий удар з другого поверху. Ультра кричить футболістам Динамо, щоб ті звернули увагу на їх банер. Запам’ятався момент, коли габаритний кіпер поліцейської команди вміло вкидав рукою м’яч,
на що тренер його травив "Ти що гранати кидаєш?". Після третього пропущеного м’яча ультрас "відмазували" перед крайнім захисником команди копів "Зате ми малюємо гарно".
Кристал спромігся лише на гол престижу, зате на який. Блискавична атака, вихід два в два і нападники Кристала розкатують оборону як у грі Фіфа, а закінчують атаку голом красенем.