Богданівка - Тарасівка 0:2 (11.10.2020)
17 грудня 2020
Богданівка - Тарасівка 0:2
16:00. 11 жовтня 2020 року.
с. Богданівка. "Пристань". 86 глядачів
Чемпіонат Броварського району. Вища ліга.

Село Богданівка знаходиться поруч із трасою Київ- Чернігів, 40 кілометрів від столиці. Залізничного сполучення немає. З Києва їде маршрутка, якою ми і скористались. Прибувши до села, розпитали місцевих як дістатися до потрібного нам стадіону, оскільки їх в тому селі два. Дорога від зупинки “Школа” протягнулась повз сільські будинки та городи селян, які раз по раз виринали на вулицю по своїх справах. Стадіон ”Пристань” знаходиться у відкритому полі біля мальовничого ставка. З десяток дерев’яних лав та огорожа навколо всього стадіону. Є лави для запасних та будівельний вагончик для переодягання. Також на території є майданчики для гри у волейбол, баскетбол, бадмінтон, міні-футбол. Рік тому стадіон зазнав реконструкції. Подивившись на місцевих рибалок та погомонівши з ними про справи життя-буття, ми вирушили до стадіону. Зробили коло навколо стадіону та розмістились на дерев’яній лавці. Почали розкладати наїдки та чекати початку футболу. За годину до гри вже потроху почали збиратися гравці, тренери, арбітри, глядачі. Півгодини розминки та слова настанови тренерів обох команд “НІЯКИХ ГРУБИХ ПОРУШЕНЬ, Я СКАЗАВ. НЕ ПРОВОКУЙТЕ ЇХ”.

В турнірній таблиці команди займають 4 та 5 сходинку. Отже для господарів мотивація є.

Початок матчу. Свисток. Гол. Тарасівка веде у рахунку. Перерва. Початок другого тайму. Гол. Тарасівка подвоює рахунок. Наприкінці гри біля воріт Тарасівки відбулась бійка. На п’ять хвилин гру довелось призупинити. Як наслідок - чотири червоні картки. Кінець гри. Рахунок залишився незмінним на користь гостей.

Дорога до дому промайнула в адовій маршрутці. Там де п’ють пиво, а потім хочуть до туалету. Зупиняють маршрутку посеред дороги. Там де одне вікно з якого віє вітер, а інші просять зачинити його. Ось так завершивсь день.

Відвідуйте стадіони, не сумуйте. Далі буде...