Альтернатива (Шевченкове) - Фаворит (Требухів) 0:3 (10.10.2020)
Альтернатива (Шевченкове) - Фаворит (Требухів) 0:3
10:00. 10 жовтня 2020 року.
с. Шевченкове. "Локомотив-Арена". 41 глядач
Чемпіонат Броварського району. Перша ліга.

Про те, що таке день нижчих ліг, читач може знайти інформацію на теренах інтернету. А ми продовжуємо святкувати цей день ось вже п’ятий рік поспіль. Тож до вашої уваги як це було насправді.

Напередодні ввечері вибрали якою електричкою будемо добиратися до села Шевченкове. З’ясували, що це село межує з селом Бобрик, і що стадіон знаходиться в 10 хвилинах повільною ходою від залізничної станції. Мапа показували, що стадіон Локомотив-Арена знаходиться в межах сільського парку.

Вранці зібралися, дочекалися електрички та поїхали. Битком набита електричка нас не зупинила. З жартами та масками на обличчях доїхали до станції Бобрик.
В придорожньому магазині купили водички та розпитали шлях. Так, стадіон дійсно був недалеко від станції. А от парком виявились з десяток висаджених дерев.

З одного боку стадіону Локомотив-Арена розміщуються турніки, з іншого - нова, але брудна трибуна. Покриття - трава.

Коли підійшли до стадіону частина гравців вже під’їхала та потроху розминалася перед грою. В турнірній таблиці команди займають 2 та 3 сходинку. З різницею в 3 бали.

Свисток. Гра почалася! Фаворита гри можна було визначити відразу по більш агресивній та наполегливій грі. Перший гол було забито в першому матчі Медведєвим. Гравці ФК Альтернатива намагалися забити хоча б один гол, але їх спроби були марними. Надто сильним гравцем виявився ФК Фаворит. Перерва минула швидко. Другий тайм, і спроби ФК Альтернатива перехопити ініціативу. Але єдине, що чекало гравців цієї команди - це ще два голи у їхні ворота. Другий гол було забито знову ж таки Медведєвим, а третій - Ковалевським. 0:3 - з таким результатом було закінчено гру.

Окремо хочу відмітити поведінку гравців. Майже всю гру футболісти не затуляли рота. Активно коментували пасажі, як гравців власної команди, так і конкурента. Періодично звучало: “Так, замовчали всі”. А потім - знов по колу.

Стосовно глядачів. На початку гри їх було близько десяти. Насіння, цигарки, пиво - при повному комплекті. До середини гри прийшли або приїхали на мопедах ще місцеві та в середині гри на стадіон перебував 41 глядач. Як і гравці, глядачі не мовчали. Один з них навіть вступив в перепалку із воротарем ФК Фаворит. Та далі словесних формулювань справа не дійшла.

Додому поверталися на машині гравця ФК Требухів, за що йому щира подяка! Доїхали швидко та в комфорті.