Стадіон "Колос" (Козелець)
25 листопада 2020
"Колос"
Адреса:пров. Жуковського, смт. Козелець, Чернігівська обл.
Місць:200 (дерев’яні лави)
Поле:трав’яне
Освітлення:відсутнє
Табло:відсутнє
Актуальність22.11.2020

Селище Колезець, що на чернігівщині має дуже мальовничий і олскульний стадіон Колос. Магія починається уже із вхідної брами. Металеві ворота викрашені в синій колір та де-не-де мають іржавчину. Напис Колос виконано також фарбою на металевому щиті.

Дві трибуни колись мали дерев’яні лави у п’ять рядів. Наразі одна з них уже без лав, її металеві конструкції поїдає іржа. Інша ще тримається, проте фарба із дерева давно розтанула під впливом погодних умов. Між трибунами стоїть бочка, яка в свій час, а може і зараз, може наповнюватися водою для поливу газону. Розмітка подекуди виконана піском. Ворота металеві, стійки і поперечки виглядають масивними. Навколо поля є гумові старі бігові доріжки, вони трохи задубіли. А шви між ними поросли мохом, проте по ним бігають спортсмени-любителі.

З п’ятиповерхового будинку, збудованого поряд із стадіоном можна дивитися матчі прямо з вікон квартири. А із самого стадіону видніється Собор Різдва Богородиці, збудований 350 років тому, а також стара водонапірна башта. Душевно!