Забір’я – Атлетик (Білгородка) 6:0 (08.11.2020)
19 листопада 2020
Забір’я – Атлетик (Білгородка) 6:0
11:00. 8 листопада 2020 року.
с. Забір’я. "Нептун". 24 глядачі
Чемпіонат Києво-Святошинського району. Друга ліга.

Ранкові недільні матчі - це роматника. Вітер, ще не розвіяв ранковий туман, а сонце не розтопило росу на траві, та і за містом дихається особливо легко. Проте є і свої мінуси. Треба було встати рано, поснідати, стрибнути в метро, щоб доїхати до вокзалу, далі електричкою подолати пару десятків кілометрів, а потім ще й автобусом доїхати до місця призначення. Але, звісно, відвідини матчу того варті.

Зручний та по своєму автентичний стадіон зібрав не багато відвідувачів, проте атмосфера на грі була живою. Вікова бригада арбітрів доволі чітко справлялася зі своїми обов’язками, незважаючи на постійні коментарі у свою сторону з боку деяких гравців та тренерів як однієї, так і іншої команди, що виглядало досить дивно. Адже рівень майстерності гравців і близько не стояв по рівню із якістю суддівства. Якщо в когось з футболістів є інша думка, то мені вас щиро шкода.

На полі господарі виглядали сильнішими, тому закономірно перемогли. Трохи динаміки в гру додав песик, який втік з дому і разів чотири вибігав на поле протягом другого тайму і зривав гру. Одного разу він майже прийняв участь в гольовій атаці, але буквально на п’ять секунд запізнився вискочити на поле, щоб замкнути ближню стійку. Ось де справжня жага до гри та націленість на м’яч!

У другому таймі я роздивився, що у закапелку біля адміністративної будівлі відбувається міні-банкет для обраних. Смажились якісь наїдки, та перехилялись по 50 грамів за перемогу. Шкода, але більшість людей не мала змогу навіть випити чаю, бо його відвідувачам не продавали. Думаю, дівчатам, які були присутні на грі та сиділи під пледом, гарячі напої зайшли б на ура. Отже побажаємо господарям майданчика порозмірковувати над додатковими плюшками для відвідувачів матчу.

Після гри я намагався вписатися в автівку до рефів, але вони їхали в інший бік судити наступний матч. Тому, дочекавшись автобуса, рушив в бік дому, хоча в районі ще були матчі які можна було відвідати, але не цього разу. Не хотілося псувати смак Забір’я.