Юніор (Макарів) – Денгофф (Денихівка) 2:11 (07.11.2020)
17 листопада 2020
Юніор (Макарів) – Денгофф (Денихівка) 2:11
14:00. 7 листопада 2020 року.
смт. Макарів. Центральний ім. М.Х. Бруквенка. 42 глядачі
Чемпіонат Київської області. Вища ліга.

Ще шість років тому я потрапив на стадіон у Макарові, але без матчу. І ось нарешті подивився тут гру. Наразі на стадіоні ім. Бруквенка грає місцевий Юніор, а також періодично гастролери з професійного футболу. Про обидві команди, що зустрічаються, мені було мало що відомо, тому коли я побачив гостьовий десант середнім віком біля 60-ти років, то трохи здивувався. Діди мали прапори, дудки, барабан і тріскачки, а також простирадла під попу – досвідчені!

Зробивши коло пошани та роздивившись що до чого, побачив декілька цікавих штук. Бичок, який випасався наодинці біля хокейної клітки, яка розташована за одними із воріт. Йому було сумно, бо періодично він подавав голос. А може просто хотів подивитися матч, але був прив’язаний за бортом хокейки, звідки мав поганий огляд поля. Тим часом декілька глядачів, зручно влаштувались за пластиковим столом, що стояв поверх центральної трибуни, і охолоджувалися пивом. За парканом постійно греміла склотара – на пункті приймання вторсировини був робочий день. З поміж глядачів були помічені професійні тренери – Санжар і Коновалов.

На футбольному полі події розвивалися стрімко, але в одному напрямку. Гості, на радість своїм вболівальникам, розстрілювали бідолашного голкіпера господарів і за дев’яносто хвилин настріляли купу голів, щоправда і пропустили двійко. Ані заміни, ані перерви не впливали на розподіл сил. Цілком закономірна перемога гостьової команди.