Стадіон "Колос" (Нова Одеса)
13 листопада 2020
"Колос"
Адреса:вул. Кухарева, 52 м. Нова Одеса. Миколаївська обл.
Місць:1024 (пластикові сидіння)
Поле:трав’яне
Освітлення:відсутнє
Табло:відсутнє
Актуальність10.10.2020

Новоодеський Колос - це типова споруда для районного центру, яка не позбавлена власних родзинок. На жаль, уже два роки місцева команда не бере участі в обласних змаганнях, проте стадіон потроху реконструюють чи то в намаганні привести його до ладу, адже на ньому тренуються діти, чи то просто розподіляючи сотні тисяч гривень міського бюджету.

Арена має одну трибуну, половина з якої знаходиться в процесі перебудови, а інша уже обладнана індивідуальними пластиковими сидіннями. Також тут є невелика адміністративна будівля з балконом, яка слугує віп-ложею при проведенні масових заходів. Бігові доріжки навколо газону зроблені із старої-доброї чорної резини, якій немає зносу. Поле уже без розмітки, проте газон виглядає досить непогано, якщо не рахувати, що подекуди його порили сліпці.

Туалет типу сортир дбайливо чи то побілений, чи то пофарбований в білий колір, огорожа має олімпійські кола – відсилка до олімпіади 1980-го року. Також в чаші стадіону розташований факел для вогню – цікаво, скільки років тому він палав востаннє!?

В цілому арена виглядає затишною та доглянутою, місцина явно достойна, щоб на неї повернувся великий футбол!