Кудрівка (Ірпінь) – Гатне 1:1 (18.10.2020)
13 листопада 2020
Кудрівка (Ірпінь) – Гатне 1:1
10:00. 18 жовтня 2020 року.
м. Ірпінь. Стадіон Національного університету державної фіскальної служби України. 23 глядачі
Чемпіонат Києво-Святошинського району. Вища ліга.

Пробити матч на стадіоні Податкової академії я захотів одразу, як побачив його на початку червня, коли ми з Остапом пробивали інший ірпінський стадіон "Чемпіон". Знаючи історію невдач мого старшого товариша, яка тривала більше двох років, я не плекав надій зробити це так скоро. І ось приходить звістка, що місцева команда почала грати тут свої матчі.

За настанови Остапа, який вже відвідав стадіон з матчем на два тижні раніше, я вирішую не втрачати свого шансу. Щоб було веселіше, кличу "Бодрова" і "Панду", моїх товаришів з двіжу ДК, які вже давно не були на живому футболі.

Дев’ята ранку і наше тріо вже мчить в маршрутці на Ірпінь. Вилітаємо з транспорту і вриваємось на стадіо під стартовий свисток арбітра. Перед нашими очима розкинулися дві могутні і водночас покинуті трибуни.

Підіймаємося вище на одну з трибун, щоб краще було бачити гру. Чесно кажучи, команди демонстрували не дуже якісний футбол з великою кількістю боротьби. Господарі, які грали гірше, мали декілька сто відсоткових моментів, та як то кажуть, не забиваєш ти, тоді виймай зі своєї сітки. Гатне провело непогану атаку і увінчало її взяттям воріт, та не пройшло і пари хвилин і домашня команда зрівняла рахунок.

Із цікавинок даного матчу відзначу наявність колишніх професійних футболістів в складі команди Гатне. За словами Остапа, їх грає доволі багато, та ми впізнали тільки Едуарда Цихмейструка.

Про другий тайм і сказати нічого, багато боротьби і майже повна відсутність гольових моментів. Проте, прокинулися жителі Ірпіня і вирішили завітати на стадіон: хто з коляскою, хто з другою половиною, а хтось на пробіжку.

По закінченню матчу пішли відвідати місцевого крафта, аж тут проходячи біля іншого місцевого стадіону, чуємо звуки гри. Вриваємося на трибуну і бачимо як на полі точиться запекла боротьба.

Впізнаємо форму вже всім відомого Колосу з Ковалівки, які грали проти чернігівської Юності. Не вважаю граундхопінгом гру 16 річних пацанів, які ще вчаться грати в футбол, але задоволення від гри отримав колосальне. Гра скінчилася за рахунку 4-2, і ми вирушили шукати маршрутку на Київ.

До зустрічі на стадіонах України!