Дніпро (Козин) – Вертикаль-Обухів (Обухів) 4:2 (01.11.2020)
12 листопада 2020
Дніпро (Козин) – Вертикаль-Обухів (Обухів) 4:2
14:00. 1 листопада 2020 року.
смт.Козин. Спортивний комплекс. 62 глядачі
Чемпіонат Київської області. Перша ліга.

В якійсь мірі протистояння команд з Козина і Обухова можна вважати дербі, адже між цими населеними пунктами лише 15 км. Але в ситуації коли обидві команди не мають активних прихильників (хоча гості колись мали) відстань не має значення. По моїм спостереженням двоє людей, швидше за все батьки когось із обухівців, таки були присутні на грі, але мені так і не вдалося вирахувати за кого персонально топила парочка.

Стадіон у Козині нещодавно пройшов реновацію. Тепер має дві трибуни на 115 та 30 посадкових місць та штучний газон, який навіть у непогожу осінню пору має гарний стан. Переглянути гру наживо зібралося 62 глядача, більшість з яких розмістилися на трибунах. Але були і такі, що спостерігали за грою сидячи на лавці під парканом з протилежної до трибуни сторони. Між трибунами побудована адміністративна будівля, на першому поверсі якої розміщуються роздягальні команд та тренерська кімната. Під будівлею стоїть ряд сидінь для учасників матчу. Трибуни мали навіс, тому мряка і дощик, який періодично напускався по мінімуму турбували глядачів.

Гра мені сподобалась. Уже на перших хвилинах гри господарі забили – відзначився чорношкірий таранний форвард Дніпра. Далі весь матч гості намагалися вирівняти гру і по подіям на полі і по рахунку, іноді їм це вдавалося, але зачепитися за очки так і не вдалося. Іноді пристрасті на полі так вирували, що реф не встигав ховати жовту карту в кишеню. Але треба відмітити, що усі картки, а також пенальті наприкінці гри були поставлені по ділу. Після матчу гравці та тренери обох команд ще трохи побурчали, а далі сховалися у підтрибунне приміщення хто святкувати перемогу, а хто зализувати рани поразки.