Стадіон "Нептун" (Забір’я)
26 жовтня 2020
"Нептун"
Адреса:вул. Гончаренка. с. Забір’я. Київська обл.
Місць:140 (лави)
Поле:трав’яне
Освітлення:відсутнє
Табло:відсутнє
Клуб:СК Забір’я
Актуальність25.10.2020
Забір’я - Хотів 3:2 (25.10.2020)
Забір’я – Атлетик (Білгородка) 6:0 (08.11.2020)

Село Забір’ оточене зарибленими озерами. Крім перспективного господарства ці водойми додають краси місцевості довкола. Отож, незвичну назва стадіону «Нептун» можна пояснити саме цим. Водяного покровителя також зображено на гербі місцевої команди, яка представляє село в районних змаганнях Києво-Святошинського району.

Стадіон являє собою трав’яну галявину дуже пристойної якості, а також дві трибуни і адмінбудівлю. Трибуни металеві та криті, розраховані на 120 глядачів. Також встановлено декілька дерев’яних лав уздовж поля. Проте за доброї погоди спостерігати за грою приємно з будь-якого куточку стадіону. Від входу до трибуни висаджено чорнобривці, що додатково підкреслює турботу, з якою доглядають територію «Нептуна».

Стадіон знаходиться на східній околиці села, що досить зручно для копанкомандрівників, адже дістатись до Забір’я транспортом найзручніше з Боярки, дорога з якої пролягає гарним лісочком. Станом на осінь 2020 року від залізничною станції приблизно щогодини відправляється маршрутка Боярка – Забір’я. Також можна скористатися прохідним рейсом Боярка – Княжичі.