Укр-Нива (Березанка) - Агрігрейн (Баштанський р-н) 4:0 (19.09.2020)
08 жовтня 2020
Кудрівка (Ірпінь) – Джуніорс (Шпитьки) 1:2
17:00. 19 вересня 2020 року.
смт. Березанка. "Фортуна". 180 глядачів
Чемпіонат Миколаївської області. Перша ліга.

На шляху до своєї мети відвідати з матчами усі районні центри Миколаївської області, я плавно переступив екватор. Мені залишилося відвідати рівно половину районів рідної області. Цього разу мене занесло у Березанку, у якій жив і займався футболом добре відомий уболівальникам нульових коментатор Денис Босянок.

Березанщина напевно найбільш курортний район в Миколаївській області. До її складу входять такі курорти як Коблево, Рибаківка та Морське. Хоча сам районний центр знаходиться в 35 км від курортної зони.

Приїхавши заздалегідь до місця призначення, я за традицією відправився на стадіон. На мій великий і приємний подив місцевий стадіон привели до ладу. Відразу в очі кинувся смарагдовий газон. Видно що на стадіоні ще ведеться реконструкція, але вже зараз він виглядає досить пристойно.

Після фотосесії я традиційно пішов вештатись по центру. Пройшовшись уздовж центральної алеї, розглянувши місцеві цікавості і насолодившись пінним я скоротав час що залишався до матчу.

Для місцевих уболівальників цей матч був подвійною подією. Це був перший матч після карантину, а уболівальники на трибунах щиро раділи довгожданній дії. А також обласні футбольні чиновники (куди ж без них) провели урочисте відкриття нового футбольного поля з автополивом. Говорять, такої якості всього декілька полів в області. Забігаючи наперед скажу, що перший матч в сезоні зібрав близько двох сотень уболівальників. Вони розмістилися на трибуні, на пагорбі, на сходах, у своїх авто, а особливо кмітливі встановили на пагорбі столики і влаштували справжнє застілля.

Після закінчення урочистою частини команди вийшли на поле. Уболівальники почали обговорювати та «травити» двох темношкірих легіонерів команди гостей. Ті ж у свою чергу почали «возити» футболістів Березанки. Вже на перших хвилинах футболісти гостей могли двічі відкривати рахунок. Далі було все як в закордонному блокбастері. Команда Березанки переламала хід подій і під овації місцевих уболівальників спочатку відкрила рахунок, а потім і зовсім подвоїла його. Через те, що матч почався досить таки пізно, мені треба було йти не чекаючи фінального свистку. Все тому, що сонце сідало за горизонт, маршрутки як завжди ходять сюди тільки до обіду, а мені треба було йти до траси добрих п’ять кілометрів. Враховуючи, що пройти цей шлях в повній темряві буде те ще задоволення, я поспішив віддалитися. Ще до того, як я покинув межі населеного пункту, двічі виразно чув як "заревів" стадіон. Березанка упевнено обіграла Агрігрейн 4 : 0, а я вдало дістався до найближчого села на трасі. Хоча все ж таки останній кілометр мені довелося йти у темряві.