Кудрівка (Ірпінь) – Джуніорс (Шпитьки) 1:2 (04.10.2020)
08 жовтня 2020
Кудрівка (Ірпінь) – Джуніорс (Шпитьки) 1:2
10:00. 4 жовтня 2020 року.
м. Ірпінь. Стадіон Національного університету державної фіскальної служби України. 17 глядачів
Чемпіонат Києво-Святошинського району, Вища ліга.

Матч на цьому стадіоні я полював два роки. Не часто тут грають у футбол. У жовтні 2018 року я приїхав на гру, яка в підсумку не відбулася, бо не з’явилася команда гостей. Цього разу, на щастя, все було чітко. Стадіон у свій час був побудований за державний кошт, але до ладу не доведений і досі. Чинуші відчиталися, стрічку перерізали – всі задоволені. Але час іде, а недобудовані в свій час приміщення потроху руйнуються. Вода точить бетонні трибуни, фарба лущиться, а освітлювальні щогли, на яких так і не було встановлено освітлення, іржавіють. Не знаю, що відбувається у підтрибунних приміщеннях, але щось підказує, що там схожа історія. Натуральний газон ще придатний до гри, з мінімальними лисинами. Оскільки футбольні матчі на стадіоні відбуваються по великих святах, то постійними відвідувачами стадіону є поодинокі бігуни, що накидують кола по резиновому покриттю та волейболісти з баскетболістами, які приходять на відповідні майданчики, які також розташовані у чаші стадіону.

Прибувши на стадіон за 20 хвилин до гри, виявив, що обидві команди уже на розминці. Видихнув з полегшенням – матч таки має відбутися. Окрім учасників гри в чаші стадіону майже нікого не було, отже про глядацький інтерес до звітного матчу мова не іде. Можливо воно і зрозуміло, адже це матч чемпіонату району, ще й в ранковий недільний час. Варто ще згадати, що на день раніше ФК Кудрівка грала більш рейтинговий матч чемпіонату області але на іншому ірпінському стадіоні Чемпіон, який я відвідував трохи раніше. Можливо там було більше глядачів.

Щодо самої гри, то вона проходила за переваги гостей, що і не дивно, адже вони знаходяться на горі турнірної таблиці, тоді як кудрівці пасуть задніх. Але голів у матчі було мало. На гол футболістів зі Шпитьків ірпінці відповіли своїм і, незважаючи на тиск Джуніорса, м’яч у ворота не йшов. Навала на ворота приводила до купи стандартів, м’яч постійно завантажувався в бік воріт. В одних випадках виручав кіпер, в інших захисники. Але на останніх хвилинах арбітр поставив пенальті. Захисник господарі перемудрив і почав штовхатися з нападником. Призначення точки привело до того, що один з гравців Кудрівки взбісився, адже взяте очко розтануло на очах. Незважаючи на те, що голкіпер дотягнувся до м’яча під час пробиття пенальті, врятувати свою команду він не зміг. Перемога за гостями.