Динамо Фемілі - Поділ 1:1 (03.10.2020)
07 жовтня 2020
Динамо Фемілі - Поділ 1:1
10:00. 3 жовтня 2020 року.
м. Київ. "Темп". 34 глядачі
Чемпіонат Києва. Перша ліга.

Чемпіонат міста Києва - це загадковий турнір, про який ніде немає інформації, незважаючи на те, що ці змагання потенційно дуже привабливі для відвідувачів. Адже матчі граються на стадіонах, розташованих у різних мікрорайонах міста, а майже усі учасники – не команди-одноденки, а такі, що багато років беруть участь у міських змаганнях. Але керманичі федерації зайняті якимись важливішими питаннями ніж популяризація футболу в столиці, тому в чемпіонаті міста з населенням біля трьох мільйонів жителів в двох лігах грає лише 18 команд. Браво федерація!

Щодо гри то вона вийшла напрочуд цікавою, як і годиться для 10-го рівня змагань. Перший тайм був повністю за господарями, вони більше контролювали м’яча та забили гол – потужний удар з-за меж карного майданчика застав голкіпера зненацька. Гості відповідали контратаками, і хоч і мали шанси на взяття воріт, але так ними і не скористалися. Цікаво, що обслуговував гру лише арбітр в полі. Бокових суддів не було, що час від часу призводило до суперечок щодо того чи було положення поза грою чи ні. Як би там не було, перша половина гри була за господарями.

Перед другою частиною матчу подільці у повному складі приклалися до вати з нашатирем, яку люб’язно для них надав лікар, що обслуговував гру. До речі, перед матчем був кумедний момент, коли лікарю, що не мав білого халату, довелося демонструвати наявність балону зі заморозкою, щоб довести, що саме він є ескулапом. Отже, чудодійний нашатир, а хочеться вірити, що це був саме він, вселив додаткову енергію в команду гостей і другий тайм вони провели потужно! Зокрема уже на його початку зрівняли рахунок. Форвард отримав розрізний пас і без проблем прошив кіпера. Як зізнався нападник, це був перший пас низом за всю історію ігор команди. Зазвичай від партнерів він отримує примітивні навіси в бік штрафного майданчика. Отже вітання і годеадору, і майстру останнього пасу.

Під кінець матчу у діях гравців з’явилося більше сумбуру, м’яч частіше метався аби куди, а порушення правил і травми гравців стали сипатися як з рогу достаток. Але всі вижили, чому були задоволені нечисельні глядачі, які вирішили ранок суботи присвятити грі мільйонів.