Динамо (Олешки) - Гран Прі (Саги) 0:1 (13.09.2020)
30 вересня 2020
Динамо (Олешки) - Гран Прі (Саги) 0:1
17:00. 13 вересня 2020 року.
м. Олешки. "Старт". 800 глядачів
Чемпіонат Олешківського району.

Перший матч тут.

Після закінчення першого матчу народ не розходився. Навпаки, вболівальники «потекли рікою» на трибуни оновленого "Старту". Деякі з домашніх вболівальників дивувалися «Я і не знав, що у нас в Олешках так багато людей ходять на стадіон».
На що інші додавали «Так це ж принциповий матч». До середини першого тайму на стадіоні зібралося близько 800 уболівальників. Команда гостей так само не залишилася без підтримки і привезла з собою декілька десятків вболівальників в червоних футболках , які час від часу били в барабан та заряджали кричалки.

У чемпіонаті району виступають три клуби з районного центру, але судячи за популярністю, саме "Динамо" є улюбленим серед місцевих вболівальників. Що стосується команди "Гран-Прі", вона представляє однойменний заміський готельно-ресторанний комплекс з села Саги.

Головний матч футбольного вечора явно відрізнявся за якістю та швидкістю гри. Команди обмінювалися атаками, вболівальники кричали та запивали цю справу пивом. Ну а мені потрібно було квапитися на зупинку, щоб сісти на свій автобус.
Ось тільки влітку на Півдні країни, в неділю увечері коли всі повертаються з морів це неможливо. .
Але скооперувавшись з мадам, яка як і я не могла виїхати з районного центру, взявши таксі ми успішно дісталися до Херсону.