ФК Ведекс (Олешки) - Меліоратор (Брилівка) 0:11 (13.09.2020)
30 вересня 2020
ФК Ведекс (Олешки) - Меліоратор (Брилівка) 0:11
15:00. 13 вересня 2020 року.
м. Олешки. "Старт". 170 глядачів
Чемпіонат Олешківського району.

За останніх пару тижнів я неабияк скучив по футболу. Оскільки вихідний у мене був лише в неділю, вибирати довелося між чемпіонатами Голопристаньського і Каховського районів.
Обрав матч у Чулаківці, та що в Голопристанському районі. Знайти хоч якесь підтвердження календаря, а тим більше час початок матчу, мені не удалося. Довелося їхати наосліп.
Втішало те, що у першості грали дві команди з Чулаківки, а значить хоч одна, але повинна грати в цьому турі вдома.

Спритний мінівен із зручного додатку для попутників швидко і дешево домчав мене до місця призначення, залишивши позаду Олешківські піски та колоритні хвойні ліси які зростають крізь піски. Пройшовшись по селу повз овочеві бази та купу городів де люди сім’ями збирали картоплю, я прибув до стадіону «Вікторія».
Яким же було моє здивування, коли там я зустрів ФК Таврію чито Новотроїцьке, чи то Сімферополь, а скоріше за все вже Мар’янівка. Видно, головна команда області уподобала цей стадіон для своїх тренувань. Трохи подивившись на їхню розминку, я відправився знайомитися з центром.
І він мене вразив. Залишки радянської епохи акуратно перемішані з сучасним ландшафтним дизайном і зеленими затишними парками.

Відпочивши, я відправився фотографувати стадіон перед матчем. Прийшовши на місце, я застав від’їзд Таврії (ага, отже цього разу з товарняком не пощастило, як це було у Скадовську). Під час фотосесії стадіону побачив чоловіка який мабуть дивиться за даною ареною.
Запитавши у нього у котрій годині сьогодні футбол, відповідь мене шокувала..."Сьогодні не буде футболу, наші грають на виїзді". Круто!
Ось він мій перший про*б футболу. Але не тут те було, по дорозі у Чулаківку мені пощастило нарити календар чемпіонату Олешківського району, який мені обіцяв сьогодні два матчі в районному центрі. Отож я швидко вийшов на трасу, зловив бус і примчав у Олешки.

Пройшовши майже через все місто, я був неприємно здивований, а точніше розчарований Олешками. У самому центрі міста мене зупинив дід, що сидів на лавці, та запропонував розпити з ним білого вина вищого сорту.
Культурно відмовившись, я двинув на стадіон. Залишалося пару годин до матчу, якраз можна неспішно пофоткати його для сайту і довідника.

Підійшовши до стадіону, я почув копання м’яча і крики з трибун. Ага, це означає що матч почали на дві години раніше, подумав я.
Зайшовши на стадіон я зрозумів, що грають місцеві "Ведекс" і "Меліоратор" з Брилівки. Як виявився пізніше це був перший матч футбольного вечора у Олешках.

У цей дуже спекотний день на трибунах зібралася добра сотня вболівальників, які сховалися на зручних трибунах з навісами. Поки я оглядав і фотографував стадіон «Старт», гості почали знущання над воротарем та обороною господарів.
Зараз вже і не пригадаю, скільки голів влетіло у ворота "Ведекса" в першому таймі, але чим більше ставав рахунок, тим більше підтягувалося народу на трибуни. До розпалу матчу налічив 170 вболівальників.

Відверто лажав голкіпер господарів і ось коли рахунок дійшов до 0:7, мама капітана і за сумісництвом одного із захисників Олешківців почала травити голкіпера своєї команди за відверто погану гру.
Голкіпер у відповідь послав її подалі, але жінка не розгубилася і продовжила крити голкипера-невдаху. За що в грубій формі вислухала від свого сина, що не потрібно лізти в гру і хай сама спробує стати на ворота.
Загалом гра проходіла за принципом ми заб’ємо скільки захочемо, а ви скільки зможете. Принизливі 0:11 на табло. Моб гостьових фанатів які приїхали з Брилівки був в не собі від щастя.

Варто відзначити бокового лайнсмена, в ролі якого виступав запасний голкіпер команди гостей. Не часто таке побачиш.

Другий матч тут.