Білокняжич (Іванковичі) - СК Шпитьки 1:2 (19.09.2020)
29 вересня 2020
Білокняжич (Іванковичі) - СК Шпитьки 1:2
16:30. 19 вересня 2020 року.
с. Іванковичі. Центральний. без глядачів
Чемпіонат Києво-Святошинського району. Друга ліга.

Вибираючи з поміж декількох аматорських футбольних матчів у Києві та області мій вибір пав на гру Другої ліги Чемпіонату Києво-Святошинського району у Іванковичах.
Стадіон у невеличкому селі має штучне покриття і досить нестандартні розміри 45 на 90 метрів (пенальті можливо заробити лише в двох метрах від кутового). На самому стадіоні я вже був наприкінці серпня, отже знову пішов десять кілометрів знайомою дорогою через Новосілки, Хотів та Круглик. Шлях вийшов доволі важкий, але мальовничий, через озера та лісисту місцевість.

Сама гра почалась із сорокахвилинною затримкою. В першому таймі команди обмінялися забитими м’ячами: спочатку гості у стилі Ярмоленко пробили з-за меж карного майданчику, а господарі зрівняли рахунок затовкавши шкіряного після сумбурного розіграшу кутового. Гості грали увесь матч без замін, в той час як у господарів наприкінці першого тайму у напад вийшов номінальний воротар.

У другому таймі команда зі Шпитьків (фаворити матчу) таки дотиснули суперника забивши другий гол після вдалого розіграшу штрафного.
Після гри мене довезли до Хотова, звідки я пішов через ліс додому.