ФК ім. Льва Яшина (Київ) - ЛНЗ (Лебедин) 1:6 (12.09.2020)
15 вересня 2020
ФК ім. Льва Яшина (Київ) - ЛНЗ (Лебедин) 1:6
13:00. 12 вересня 2020 року.
м. Київ. "Русанівець". 72 глядача
Аматорський чемпіонат України.

Якщо так піде і далі, то мене вже почнуть впізнавати гравці домашньої команди. Адже вже другий тиждень поспіль я відвідую їх гру. Матч був призначений на середину дня – тому проблем із візитом на нього не було. Окрім учасників матчу на арені знаходилось багато людей. Хтось намотував вісімсот метрові кола, хтось проводив тренування з легкої атлетики, був також гурток капоейристів, які робили кульбіти під характерну бразильську мелодію. Одним словом, Русанівець - дуже живе місце!

З поміж всього цього і проходив матч. Гравці і тренери команд розташувалися прямо на трибуні, а на бігових доріжках поставили фішки, які типу виокремлювали ділянку для учасників матчу. Стадіон вміщує 480 глядачів, але не був заповнений і на половину. Не дивно, адже на районі не я не помітив жодної візуальної інформації яка б вказувала на проведення матчу. Декілька глядачів спостерігали за грою з балконів двох нависаючих над полем будинків.

Яшиністи гру почали з того, що заробили і реалізували точку. А далі, матч проходив у одні ворота. Більш потужна команда з Лебедина забила два м’ячі ще до перерви. Спостерігаючи за спілкуванням на полі гравців київської команди здалося, що у них в команді не все гаразд – гравці гиркають один на одного, качають права. Підтвердилося це відчуття, коли в перерві пару гравців ледь не вчепилися один з одним, перейшли на крик та погрожували «втащіть». Не управляють цією ситуацією і тренери, що дивляться скрізь пальці на такі штуки.

Але повернемося до гри. В другому таймі лебединці набрали обертів і запхнули ще 4 м’яча, тим самим оформили впевнену перемогу і піднялися на вершину турнірної таблиці. В той же час київська команда опустилася на останнє місце, маючи різницю голів мінус вісім.