ФК Єдність (Київ) – ФК ім. Льва Яшина (Київ) 3:0
08 вересня 2020
ФК Єдність (Київ) – ФК ім. Льва Яшина (Київ) 3:0
17:00. 5 вересня 2020 року.
м. Київ. Стадіон школи №194. 125 глядачів
Аматорський чемпіонат України.

Дуже дивний матч, який довелося переглянути на вихідних. Дві київські команди, які заявились цього року в Аматорський чемпіонат України мали грати на стадіоні Єдність, що на півночі Києва. Це мене і привабило, бо на ньому стадіоні грають не часто, тому хотів пробити нову для себе арену з матчем. Але те нут то було. Прийшовши на стадіон, я виявив, що там тиша і нічого не нагадувало про те, що має бути футбол. Відшукав номер телефону представника господарів в інтернеті і від нього довідався, що матч гратимуть на шкільному стадіоні, який знаходиться поряд – рушив туди.

Стадіон виявився звичайною штамповкою – штучне поле, пару трибун із пластиковими різнокольоровими сидіннями. Одним словом – розчарування. Але нічого не попишеш – довелося спостерігати гру. Не питайте звідки узялась команда ім. Льва Яшина в Києві, але її історія тягнеться з 2008 року – саме тоді вона була зареєстрована. На перший команда Єдність більш зрозуміла, але при детальному вивчені як в її складі, так і в співчуваючій публіці можна роздивитися багато осіб східної зовнішності, включаючи тренера.

До першого голу, який забив гравець номінальних господарів прямим пострілом зі штрафного, гра здавалася рівною. Але потім Єдність потроху нарощувала темп і в другому таймі забила ще двічі. Яшиністи теж могли відзначитися принаймні голом, але не пощастило. Кульмінацією матчу стала бійка «всі на всі» наприкінці гри. Хтось з гравців Єдності отримав по ногах у центрі поля, що призвело до штовханини, вибігання на поле запасних та інших людей, розмахування руками, криками та іншими невід’ємними атрибутами масових безчинств. Арбітри, як і годиться, проморгали що і як. В підсумку судді, так до кінця і не розібравшись, для проформи видалили двох гравців з поля. Кумедний матч.

Маю надію, що найближчим майбутнім команда таки схаменеться і перебереться на ПСФний стадіон Єдність з натуральним газоном та намоленими трибунами. Чекатиму.