Збірна України (дефлімпійська) – ФК Таврія (Новотроїцьке) 0:1 (21.08.2020)
26 серпня 2020
Збірна України (дефлімпійська) – ФК Таврія (Новотроїцьке) 0:1
17:00. 21 серпня 2020 року.
м. Скадовськ. "Колос". 27 глядачів
Товариський матч.

Для того щоб потрапити на матч у Скадовську потрібно мати трохи везіння. І не дивно, адже на місцевому стадіоні Колос офіційні ігри не граються, локальної команди немає, а стадіон місцева влада передала в управління приватній компанії, що обмежила до нього доступ хлопчакам, які вимушені тренуватися на резині поряд. Скадовськ це курортне місто, тому там часто проводять збори футбольні і не лише футбольні команди. А отже єдина галявина з натуральним покриттям є досить популярною.
За пару днів, які я був у Скадовську я чотири рази заходив на стадіон, щоб роздивитися його як слід і один раз удача посміхнулася – на арені саме розпочалась гра. Інформація про те хто на полі швидко рознюхалась у тренерів команд. Вивіска не сама погана, адже раніше я ніколи не бачив цих команд і було не досить зрозуміло хто з них сильніше. Але гра команд розачарувала. Катали круглого, моментів і гостроти майже не було, а гол забили лише з пенальті. І не відомо чи то хлопці не бігли бо не можуть, чи то і є справжній рівень цих колективів.
Окремий абзац вартує стадіон. Колос був відкритий у липні 1973 року, а ще за 12 років його трохи реконструювали, після чого він став вміщувати 5 тисяч глядачів. При чому всі глядацькі місця розташовуються на одній трибуні, на яку можна потрапити по сходам, адже трибуна розташована вище рівня поля, а під нею знаходяться роздягальні та інші господарчі приміщення. На жаль, наразі на трибуні вцілів лише один рядок з дерев’яною лавою, на якій і довелося посидити, спостерігаючи за грою. З чаші стадіону видно храм, що розташований на сусідній вулиці, а також величезна башта, на якій розташовано купа телекомунікаційного обладнання. Ці споруди додають цікавості стадіону. Отже, рекомендую стадіон до відвідин як з матчем, так і без нього.

Фото Корабела

Фото Остапа