Інгул (Первозванівка) – Локомотив (Помічна) 0:3 (04.07.2020)
16 серпня 2020
Інгул (Первозванівка) – Локомотив (Помічна) 0:3
17:00. 4 липня 2020 року.
с. Первозванівка. "Інгул". 235 глядачів
Чемпіонат Кіровоградської області. Вища ліга.

Первозванівка - це мальовниче село, що знаходиться у передмісті Кропивницького. Дістатися до нього дуже просто, адже прямі маршрутки з міста ходять щопівгодини. Місцевий став вщент забитий відпочивальниками – спека! Прямо на кінцевій зупинці знаходиться дошка, що колись слугувала афішею до прийдешніх футбольних матчів. Проте наразі вона заліплена об’явами, що не стосуються до гри. Прийшлося її трохи розчистити та наліпити стікер – так краще.
Шлях до арени Інгул лежить через цвинтар та школу – головні сільські об’єкти. А стадіон виглядає дуже файно. Адміністративна будівля, крита трибуна, мальовничі пейзажі довкола. Прямо аграрна класика останнього десятиліття! Незважаючи на те, що були присутні копи, глядачів на стадіон запускали без проблем. Щоправда попереджали, що треба зберігати дистанцію та сидіти через одного. Запалу слідкувати за виконанням цих вимог вистачило на 10 хвилин, а далі все повернулося на круги своя.
Тим часом, на протилежній до головної трибуни стороні поля, а точніше за парканом, який його огороджує з’явилася група підтримки місцевої команди. Молоді і юні хлопці з вкрапленням дівчат, розвісили банери, та свої тіла на паркані. Також був присутній барабан. Забігаючи на перед скажу, що півтори десятки фанатів Інгулу більшу частину гри фанатіли за свою команду. В репертуарі перероблені на свій лад відомі заряди інших клубів. Автентичних текстів або мотивів зафіксовано не було. Наприкінці гри, коли гості впевнено вели у перед, ультра-грядка почала хейтити гравців Локо, поливаючи їх на чому світ стоїть. Це виглядало доволі кумедно.
Тим часом на головній трибуні емоцій було трохи менше, проте вони теж були. Гості були представлені десятком пивних виїздюків, які ретельно підготувалися до матчу. Переносні сумки-холодильники з пивом, скляні кухлі, сушена риба. Все як має бути! Вони щиро раділи забитим голам, а наприкінці гри в’яло розмірковували про культурний рівень зарядів фанатів господарів. Місцева торсида до рахунку на табло поставилася філософськи. Гра відбулася, всі отримали емоційний заряд, підпили спиртного, поспілкувалися з побратимами. Футбольний матч виконав свою соціальну функцію.
Після гри ми покрокували на транспорт, який повернув нас прямісінько у броварню в Кропивницькому, де вечір завершувався смачним пивом та теревенями про світле майбутнє Копанкомандрів. Але то вже інша історія.