МСК Дніпро (Черкаси) – ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) 1:3 (02.08.2020)
МСК Дніпро (Черкаси) – ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) 1:3
18:00. 2 серпня 2020 року.
м. Черкаси. Центральний. 180 глядачів
Аматорський Чемпіонат України.

Дорога на матч черкаського Дніпра почалась одразу як закінчився матч в Червоній Слободі. Відрізок між матчами був всього у 20 хвилин і приблизно в дюжину кілометрів відстані. Одразу було вирішено викликати таксу, але місцеві бомбили не горіли бажанням їхати в передмістя Черкас за квартетом хоперів. Вирішили тулити на трасу, і буквально за декілька хвилин була застоплена комфортабельна маршрутка "Богдан", а бортпровідниця даного судна жартома обізвала нас "павами" за нашу неквапливість в посадці на борт агрегату. Дорогу пролетіли за 15 хвилин і 12 гривень з кожного мандрівника. Виписавшись під самісіньким стадіоном "Центральний ", робим пару фото, клеїм пару стіків і тулимо в середину території стадіо.

Об’ємна територія включає в себе декілька стадіонів для міні-футболу, тенісу та інших видів спорту, є навіть боксерський ринг під відкритим небом. Проходимо алейку з дивакуватих фігур, одна з них була приурочена до Евро-2012, і починаєм дертися по схилу, щоб побачити жадану гру. Як і більшість інших, цей матч з відомих причин був при закритих трибунах, але це не завадило всім бажаючим побачити гру з-за меж стадіону. Ще на підході ми почули голоси фанатів - невелика грядка в приблизно 30 щщєй гнала господарів вперед як зарядами, так і милозвучним матом.
Взявши каву в перерві, ми у відкрите вікно роздягальні підслухали жорстку розмову тренера "Дніпра" зі своїми підопічними, та побачили знайомі обличчя гравців, які буквально годину тому згоріли суперникам з Червоної Слободи – всі дороги ведуть на футбол! Далі ми перейшли на іншу сторону стадіо для кращого виду і декількох соковитих кадрів. Трохи завівшись, дніпряни відквитали один гол, але на більше не спромоглися. Повеселили бабці на табуретах, які прийшли подивитися на бігаючих молодиків. Фінальний рахунок на табло 1-3 на користь гостей, за яких виступає відомий екс-гравець Таврії та збірної України Олександр Ковпак, що є вихованцем черкаського футболу.

Насамкінець наша Київська ячейка розпрощалась з миколаївським комрадом та потулила на нашу маршрутку. Вже за півгодини нас, утомлених насиченими вихідними, маршрутка везла в бік дому. Черкаси залишалися позаду, а чарівний вид Дніпра захоплював своєю красою.