Слобода (Червона Слобода) – ФК Шевченків край (Городище) 4:2 (02.08.2020)
05 серпня 2020
Слобода (Червона Слобода) – ФК Шевченків край (Городище) 4:2
16:00. 2 серпня 2020 року.
с. Червона Слобода. Сільський. 220 глядачів
Чемпіонат Черкаської області. Перша ліга.

Село Червона Слобода - це передмістя Черкас, яке славиться перш за все своїм пляжем, на якому зручно чілити біля Дніпра. Тому, коли ми плюхнулись у таксі, водій перепитав чи не на пляж нас везти. Проте до пляжу ми так і не дістались – наша цікавість в цей день обмежилась лише стадіоном. Невелика арена обмежена двома земляними валами, на одному з яких розміщуються дерев’яні лавки. Я нарахував чотири ряди і двадцять сім секторів. На кожній лаві можна легко розмістити п’ятьох людей, отже місткість арени 500+ глядачів, що не мало. Матч був без глядачів, тому зверху трибуни була натягнута стрічка яка говорили про те, що на трибуну не можна. Проте місцева публіка було готова до таких подій – багато людей приходили зі своїми стільцями, табуретками та розкладними кріслами. Особливо порадували діди, які не лише зайняли найкозирніше місце під деревом, а ще й притягли столик, на якому розмістили власні наїдки.

Єдине, що не порадувало – це табло, яке не функціонувало, проте виглядало гарно. Металевий щит мав навіть два штирчака, на які колись чіпляли таблички із цифрами.
Що одразу не потішило у команд, так це логотипи. Слобожанці вважають за норму узяти лого Манчестер Юнайтед та написати на ньому назву свого села та замість диявола розмістити хлопчика на конику, а шевченківці мають лого а-ля ФК Львів. Невже з фантазією вже аж так туго!?

Радували болбої, які гралися м’ячем так, що він періодично вилітав на поле. Проте був з них і толк - хлопці допомагали діставати м’яча з картоплі на сусідньому до поля городу, коли шкіряний раз по раз туди вискакував. На футбольному полі, як і прийнято на такому рівні змагань, було весело. Команди перекидалися голами і в першому таймі, і в другій половині гри. Як підсумок – червоні перемогли і обігнали шевченківців у турнірній таблиці. А ми швиденько спакували речі і помчали у бік автодороги – адже на нас в цей день чекав ще один матч.