Агродім (Бахмач) - Городня 8:2 (25.07.2020)
27 липня 2020
Агродім (Бахмач) - Городня 8:2
16:00. 25 липня 2020 року.
м. Бахмач. "Колос". 295 глядачів
Чемпіонат Чернігівської області. Вища ліга.

Про те як висвітлюються події у чемпіонаті Чернігівської області я вже висловлювався – жах. Проте, ФК Агродім, один з тих колективів, що веде сторінку у ФБ, за що їм подяка, адже відвідини будь-якого матчу в наш час починаються з його анонсу на якомусь ресурсі, який може почитати глядач. Але давайте ближче до суті. В суботу вранці в Києві йшов дощ, і це не найкращий знак, бо прогнози погоди не обіцяли опадів ані в столиці, ані у Бахмачі. Другим обломом стало те, що прибувши на одну із залізничних станцій, немиловидна касирша, що ховалась у віконці, авторитетно заявила, що на собаку якою ми планували рушати в Бахмач не було квитків. Швидко зорієнтувались і вихопили останні квитки на більш комфортний потяг, що відправлявся за годину з іншого вокзалу. Поїздку була врятовано!

На під’їзді до Бахмача дощу як і не було. Це вселяло надію, що день пройде за планом, і не треба буде витрачати час на переховування від зливи. Першим ділом, відшукали годний гаштет і перекусили наїдками, запиваючи свіжим розливним. Настрій трохи покращився – рушили в бік стадіону, паралельно вивчаючи місто. Старовинні будиночки, подекуди дерев’яні, велосипедисти, що вільно переміщуються незаватнаженими автомобілями дорогами, милі парки та сквери. Проникнувшись містом, звернули в бік стадіону Колос, який розташовується недалеко від парку.

При підході до стадіону нас зустріли похилені іржаві ворота, які не фарбувалися декілька десятків років – один із бокових входів. Проходимо трохи далі до центральної вхідної брами, що виглядає дуже круто (див. фото). При вході на арену є дерев’яна хокейна коробка та баскетбольний майданчик. Цікаво чи заливають лід взимку… Стадіон Колос має дві зовсім різні по конструкції трибуни. Головна – наполовину крита, та частково має понівечені часом і байдужими відвідувачами лави. Інша – майже не має лав і розташована прямо на сонці. Проте знайшлося декілька відчайдухів, що вирішили позасмагати, та переглядали матч саме з неї, тоді коли основна трибуна зібрала майже три сотні поціновувачів великої гри. В цілому, картинка стадіону виглядає цілісною, видно задум архітектора, всі металеві конструкції на місці. Радує, що арену не зіпсували пластиковими сидіннями, або, не дай Боже, штучним газоном.

На стадіоні зібралась переважно вікова публіка, що розбилася на групи по інтересах, та потроху зловживала, поглядаючи на поле. Також були присутні родичі та дівчата місцевих гравців та дітлахи. Як не дивно, гості забили першими – помилилися захисники Агродому. Але вже за декілька хвилин все стало на свої місця – рахунок зрівнявся, і гравці витягли заздалегідь прибережений банер на якому був напис – «Алла – з Днем Народження» та підбігли з ним до трибуни. У подружки (чи то дружини) гравця було свято, з чим її футболісти і привітали. Далі голи посипалися як з рогу достаток. Публіка не дуже жваво вітала успіх своїх хлопців, проте після кожного м’яча відчувалося пожвавлення на трибуні. Перший тайм швидко сплинув і його рахунок не вселяв надій гостям на загальний успіх. В перерві я підійшов до лайнсменів, що сиділи прямо на трибуні, чекаючи поки сплине 15 хвилин, і попросив фото. Один із них перепитав з ким саме я хочу сфотографуватися. Я пояснив що з обома. Так у мене з’явилася крута світлина! Другий тайм пройшов під дудку господарів, проте гостям таки вдалося забити ще один м’яч. 10 забитих голів – непоганий доробок гравців на радість глядачам. В другій половині гри пішли заміни і тренери дали можливість пограти багатьом виконавцям, що в основний склад на цю гру не потрапили. Коли рефері дав фінальний свисток, то більшість учасників матчу поспішили в літній душ, що розташований прямо на вулиці, за однією з кромок поля. Ясна справа, що вода швидко закінчилася, тому її довелося тягати самотужки у п’ятилітрових пляшках і наповнювати бак, дряпаючись на драбину. Ось вам вся краса і шарм нижчих ліг!

А ми, отримавши насолоду від перебуванні на матчі, та кайф від самої арени рушили в бік чіпка, щоб перекусити шашликом та заскочити в свій потяг, квитки на який узяли іще зранку. До зустрічі на матчах нижчих ліг, добродії!