Мішково-Погорілове - Галицинове 1:1 (21.06.2020)
Мішково-Погорілове - Галицинове 1:1
18:00. 21 червня 2020 року.
с. Мішково-Погорілове. Шкільний. 55 глядачів
Чемпіонат Вітовського району.

Спочатку я не планував писати звіт про нічим не примітний матч, який проходив на футбольній галявині без трибун. Але ідея розширити географію стадіонів Миколаївщини взяла своє.

Справа була наприкінці червня. Я не на жарт зацікавився чемпіонатом Вітовського району, який копається на галявинах поблизу Миколаєва. В суботу був пробитий матч Миколаївського району в Радсаді, а на неділю я припас матч Вітовського району в селі Мішково-Погорілове.

Це був напевно найдивовижніший мій виїзд. Від будинку до кінцевої зупинки приміських маршруток я їхав близько 50 хвилин. Звідти до приміського села яке розташоване в 5 км від міста, я домчав за якихось 20 хвилин. На все про все, я витратив 20 грн на проїзд в обидві сторони. Дана інформація в нагоді тим, хто вважає граундхопінг якимось дорогим задоволенням.

Що з себе являє п’ятитисячне Мішково-Погорілове? Начебто просте приміське село, але приємно те, що його почали впорядковувати. Центр села розцвів завдяки цікавому ландшафтного дизайну.

Матч проходив на шкільному стадіоні розташованому поблизу траси. Родзинки йому додавала водонапірна вежа за одними з воріт та спортивний майданчик уздовж бровки. На ньому я і розташувався, вибравши найзручніший і більш менш високий турнік. Більшість місцевих уболівальників розташувалися на протилежному боці на дерев’яних лавках та біля них. Приїжджа команда та її підтримка вмостилися на автомобільних покришках і заздалегідь приготовлених простирадлах. Обидва фанатські боки запаслися пінним, що ще більше підігрівало їх емоції.

Ключовий момент стався на самому початку матчу, коли якийсь малий влаштував забіг на футбольне поле. Причому карл всю дистанцію єхідно риготав і витріщався на воротаря, якому по суті не було ніякого діла до малолітнього хулігана. На цій веселій ноті розпочався цікавий матч, за яким було не нудно спостерігати як мені, так і півсотні присутніх вболівальникаів.
Ось тільки гольової феєрії не сталося. Досить цікава гра закінчилася з нічийним рахунком 1:1.