Вікторія (Березнегувате) - Новопетрівка (Снігурівський р-н) 2:1 (12.07.2020)
20 липня 2020
Вікторія (Березнегувате) - Новопетрівка (Снігурівський р-н) 2:1
17:00. 12 червня 2020 року.
смт. Березнегувате. "Колос". 130 глядачів
Кубок Миколаївської області.

Потрапити у Березнегувате значно легше аніж вибратись, саме тому я відкладав даний виїзд із року в рік. І ось цей день настав. Я вирішив ризикнути і поїхав без будь-яких підтверджень свого успішного повернення додому. Варіант був лише один - автостопом в бік Баштанки, через яку проходить одна з основних трас в бік дому.

Завантажився в бус приватного перевізника. Перші 60 км пройшли, як по маслу, але варто було нам звернути з трас у бік Снігурівки та Березнегуватого, почалося суцільне пекло. Місцевий автодор мабуть ніколи не чув про такі слова як "траса" та "асфальт". Дане місиво більше схоже на поле бою, а автівки, які вирішили по ньому їхати, на танки. Останні 40 км здавалися вічністю, за цей період я встиг зловити себе на думці, що буде вкрай непросто вибратися з важко доступного районного центру. Але Боженька послав мені удачу і на такому не популярному напрямку я вихопив собі попутника в БлаБлаКар. Жир!

Нарешті прибувши в Березнегувате і прошвирнувши по центру, я був приємно здивований.
От чесно, я чекав побачити ту ще пєрдь. Але в підсумку побачив затишний сучасний парк, пішохідну центральну вулицю, достатню кількість кав’ярень, магазинів та фудкортів. Навіть паб тут був, але мабуть тимчасово закритий через карантин. Є своя набережна та дитяче містечко "Казка", старий єврейський костел і доглянутий стадіон "Колос". Але головне чим мене зачепило Березнегувате, це своїм не типовим розташуванням вулиць. Даний населений пункт скоріше схожий на Польщу з її селами і звивистими вулицями.

Мій самотній читач міг подумати, невже не знайшлося жодного мінуса? А знайшлося! У таку спеку, було великою проблемою знайти холодне пиво. Більшість магазинів закриті у вихідний день, а ті що працювали економили електроенергію у холодильниках. Але все таки, знайшовши прохолодні напої, я сховався у тінистому парку від спеки, просидівши там до самого матчу.

Прийшовши одним з перших на стадіон, звернув увагу на двох молодих хлопців, які виконували роль медиків і міряли температуру вболівальникам. Через аномальну спеку, всі вболівальники розмістилися на невеликій трибуні під деревами. Там же вмостилася команда з Новопетрівки. На сонячному боці залишилися смажитися два вболівальника (один з них колишній футболіст) і команда Вікторії. Цікаво те, що коли відбувалися зупинки гри, команда господарів йшла пити воду не до своїх, а на протилежний бік у тінь, на що дуже негативно реагували тренер і запасні гравці.

На початку матчу до одних з воріт під’їхала автоцистерна, яка привезла питну воду для команди господарів. Водій злегка запізнився до стартового свистку, за що отримав «на горіхи» від місцевого голови, який за сумісництвом є нападником Вікторії. Вийшовши в середині другого тайму, він зірвав справжні оваціі. І в кожному більш менш вдалому моменті, трибуни аплодували йому. Матч під палючим сонцем завершився 2:1 на користь господарів. Після фінального свистку місцеві вболівальники несамовито раділи. Їхні улюбленці вибороли мінімальну перевагу перед матчем-відповіддю у Новопетрівці.