Маяк (Котельва) - Опішне 0:0 (12.06.2020)
20 липня 2020
Маяк (Котельва) - Опішне 0:0
17:00. 12 червня 2020 року.
м. Котельва. "Колос". 200 глядачів
Чемпіонат Полтавської області. Перша ліга. Група А.

Мальовнича Котельва, що лежить на берегах річок Котельва та Котелевка (притоках Ворскли) є прикордонним райцентром з Сумською та Харківською областю та кожного дня через свої ворота пропускає тисячі туристів, роботяг, простих зівак, серед яких опинились і ми, втамовуючи футбольну спрагу. Місцевий «Маяк», котрим піклується досить потужне однойменне агропідприємство, грає у першій лізі Полтавської області (ліга розбита на дві групи по 8 команд) та йде на четвертому місці. Гості з сусідньої Опішні, що розташована за 30 км від райцентру, плентаються на дні, але матч обіцяв бути гарячим. Варто відзначити, що у самій Котельві є усе, що потрібно для життя: і бар, і ресторан, і великий супермаркет, пристойний парк відпочинку, купа соціальних закладів, поруч розташований історико-культурний заповідник «Більськ», тобто для туриста не останнє місце.

Затарившись прохолодним квасом та сосисками, половивши ґав у парку вирушили на стадіон. Арена являє собою трибуну з чотирьох секторів по п’ять рядів у кожному, роздягальню, поруч баскетбольне кільце та міні футбольне поле, а також ПСФ-ні лавки для дідів. Поле ж посередньої якості з натуральним газоном, за воротами росте кукурудза та капуста.

Перед грою арбітр перевіряє у кожного з футболістів документ, що підтверджує особу (якісь картки від ФФП) та дає стартовий свисток. Господарі (у червоній формі) не чекали від жовто-зелених (гостей) швидкого початку і за перші десять хвилин лише майстерність кіпера залишила ворота сухими. Далі гра вирівнялась, почергово проходячи біля одних та інших воріт. Накинувши коло по периметру поля, відмітив, що за протилежними воротами діди ховались у тіні дерев з персональними табуретками, файні панянки ж віддавали перевагу простирадлам. На полі ж була боротьба, втім, без моментів. Найцікавішим виявився епізод, коли півзахисник гостей вилетів на доріжку і з розпачем крикнув: «бл*ть, це капець, нові носки порвав!». Другий тайм пройшов під диктовку господарів, втім, гості мали кілька шансів у контратаках, спочатку виручила поперечка, потім форвард Опішні не реалізував вихід сам на сам. Арбітр так і зафіксував нічию 0-0. Вболівальники оплесками провели команду, а ми у свою чергу поїхали до Полтави.