Старт (Пересадівка) - Первомайське 3:3 (14.06.2020)
11 липня 2020
Старт (Пересадівка) - Первомайське 3:3
18:00. 14 червня 2020 року.
с. Пересадівка. Стадіон у Пересадівці. 120 глядачів
Чемпіонат Вітовського району.

Ще з часів жорсткого карантину Пересадівка була для мене одним з топових місць для відвідування. Завдяки соцмережам я дістав календар, але з початком матчу були складності. Гарненько потривоживши всіх, хто причетний до федерації Вітовського району, мені нарешті надійшла відповідь (але у момент коли я вже був на півдорозі). Щоб знову не наступати на ті ж граблі, що і в Микільскому я вирішив приїхати в селище за кілька годин до матчу. Благо їхати з околиці міста до Пересадівці якихось 20-30 хвилин.

Головною визначною пам’яткою селища є не крутий стадіон, а замок пристойних розмірів, який розкинувся майже на увесь центр населеного пункту. Пересадівський замок був побудований за Радянських часів, коли селище співпрацювало з суднобудівним заводом. Пересадівка залишила по собі двояку думку. З одного боку в колишньому колгоспі-мільйонері є крутий стадіон і дивовижний замок, а з іншого велика кількість покинутих будинків і почуття занепаду селища.

До матчу я коротав час в барі в самому центрі, за сусіднім столом місцеві далекобійники пили пиво і розповідали байки. Від них то я і дізнався, що матч розпочнеться у 18:00, а не у 17:00 як мені написала місцева федерація футболу.

Прибувши за годину до матчу на стадіон і пофоткафши його я вмостився на трибуні, щоб добряче насолодитися цією диво-будовою. У цей час почали збиратися місцеві футболісти. Після чого двоє з них підійшли до мене і запитали "Ну шо, сильна у вас банда?". Я в свою чергу відповів їм, що не граю. Але мабуть вони все одно взяли мене за запасного гравця приїжджої команди.

Напевно найяскравішим моментом матчу було те, як наносилася розмітка на поле. Гравці Старту винесли пару ящиків з під бананів, в яких заздалегідь був заготовлений білий пісок. Який вони власноруч розсипали по полю, тим самим наносячи розмітку. Перед самим початком підтяглися приїжджі фанати в кількості десятка дідів.

Матч першого кола чемпіонату району проходив в активному темпі, було помітно що обидві команди за час карантину скучили за футболом. Судив матч рефері у віці 70+. Мабуть не остання людина в районному футболі, так як тримав обидві команди "в узді". У результаті глядачі побачили гру з шістьма забитими голами та без зайвих суперечок.