Гора - Золоче (Вишеньки) 3:3 (28.06.2020)
Гора - Золоче (Вишеньки) 3:3
19:00. 28 червня 2020 року.
с. Гора. Сільський. 74 глядача
Чемпіонат Бориспільського району. Перша ліга.

Ще минулого сезону сільська Гора виступала у вищій лізі чемпіонату Бориспільського району, проте спромоглася набрати лише 4 очки за сезон, тому і понизилася в класі. Звітний матч почався дуже стрімко. На першій хвилині горяни відкрили рахунок, крім того робота медпрацівникам була з самого початку гри. Що казати, коли на 7-й хвилині матчу лікар на поле вибігав уже вдруге. Вибігав, то звісно, гучно сказано, бо бабуська з торбинкою, на якій нанесений червоний хрест ще той спринтер. Гості відігралися швидко, проте на 13-й хвилині знову пропустили. Захисник мав би виносити м’яча з лінії воріт, проте той, потрапивши на кочку неідеального поля, перелетів через ногу і покотився у ворота. Захисник теж опинився у воротах, заплутавшись у сітці. На цьому терпець тренера гостей увірвався і він замінив голкіпера. На цьому перша хвиля екшену завершилася і матч перейшов у більш спокійне русло.

Глядачі, яких в цей вечір зібралося пристойно, спокійно спостерігали за грою, спілкувалися на різні теми, споживали прохолодні напої. Друга серія трилеру почалася на останніх хвилинах матчу. На 88-й хвилині Золоче отримує право на виконання пенальті. Гравець забиває, проте реф, під тиском розлюченої публіки та гравців просить перебити. Гравець б’є вдруге і вдруге забиває. 2:3 на користь гостей. Головний арбітр додає 4 хвилини і на другій доданій ставить точку вже у ворота Золоче. Нападник Гори забиває і зрівнює рахунок. За хвилину, що лишилась гості встигають забити здавалось би переможний гол, проте його не зараховує рефері і матч таки завершується з рівним рахунком.

Пекельна гра з шаленими поворотами подій на перших і останніх хвилинах. Аматорський футбол він такий.