Радсад-1 - Радсад-2
18:00. 21 червня 2020 року.
с. Радісний Сад. СОК "Радсад" (запасне поле). 40 глядачів
Товариський матч.

Все таки дуже зручно хопить в передмісті власного міста. Гарненько виспавшись після трудового тижня, переробивши свої справи і встигнувши накатати звіт, можна неспішно приїхати перед самим початком матчу.

На приміській автостанції компанія бабусь 70+ зробила мій день. Одна інший говорить "та шо ти жаліїшся, тяжко їй, а по селу гоняєш, хер догонєш". Узявши литруху розливного стрибнув в маршрутку, яка за 18 гривень донесла мене до місця призначення.

Прибувши у Радсад я відразу відправився на один з моїх улюблених стадіонів на Миколаївщині. Він як і раніше простоює без футболу, але стан футбольного газону дасть фору багатьом стадіонам нашої країни. Недалеко від мене розмістилася компанія місцевих можновладців, які вирішували важливі питання по проведенню фестивалю повітряних зміїв. Прогулявшись уздовж головної вулиці я спустився до пірсу, на якому попиваючи пивце рибалять місцеві мешканці.
Вмостившись на пірсі, я милувався видом на Південний Буг по якому снують туди-сюди кораблі. Мої роздуми про морську романтику перервали місцеві рибалки, які з великою цікавістю розпитували мене про фотосесію яка буде присвячена Їм. Рибалки настільки виявилися дбайливими, що один з них вимовив фразу після якої ми ще довго реготали : "смотрі пузо зпалиш, до дому не донисеш. Чи ти на живця ловиш дівчат"?.

Прийшовши на стадіон, мене чекав справжній ПСФ. Поки молоді футболісти розминалися, старі не поспішаючи пили пиво в тіні під деревами. Як виявилося, команда з Нечаяного не приїхала на виїзд, а це значить що їм зараховано технічну поразку, яку мабуть і святкували місцеві футболісти.
На стадіоні зібралося вже близько сорока глядачів. Місцеві не розгубилися, неабияк зарядившись пивом влаштували товариський матч між собою. Назбиралося рівно 22 гравці.

Матч все ж почався, і вже на першій хвилині одна з команд відкрила рахунок. У першому таймі перевага однієї з команд була очевидною настільки, що один із захисників вигукнув "Я еб*л проти них грати. Один кульгавий бігає, інший батюшка". У перерві усе по старій схемі, зарядилися пивцем і далі у бій.

У другому таймі воротар лідируючої команди крикнув запасним "принеси мені пиво і сіжки, нудно". Після перерви він же стояв у воротах в одній рукавичці, вільною рукою лускаючи насіння до тих пір, поки не "схавав" два м’ячі, після чого рахунок став 3:3. На цій вселой ноті я відправився у бік зупинки, яким був фінальний рахунок залишається загадкою.

У будь-якому разі футболісти Радсада молодці. Влаштували шоу для вболівальників, потренувалися та попили пива.